Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok,...

Veszélyeztetett terhes vagyok, feküdnöm kell. Szóltam a mhelyen is, az volt az első kérdésük, hogy meddig? Mondtam a 12. hétig biztos, de az orvosom már most kijelentette, hogy nem enged vissza. Mikor és hogyan szóljak a főnöknek? Nem fog örülni.

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 06:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

Ha van egy kis esze, akkor tudja, hogy már nem fogsz visszamenni.

Én még dolgozok, de most szabin voltam pár napig, és ezután a hihetetlen nyugi után semmi kedvem visszamenni... :(

Fél éve elvesztettem egyet, és nem akarom ismét átélni...

2018. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem nincs esze :) ez biztos. Mi 10hönapja veszítettünk el egy babát:( halva született:( ez is nehezen jött össze. De mindezek tudatában is majdhogynem én voltam a szemét, hogy gyereket akarok és mondtam,hogy feküdnöm kell. Nem akarom elveszíteni ezt a babát is abba belehalnék.
2018. nov. 28. 11:27
 13/16 anonim válasza:
40%
Meddig?Ha veszélyeztetett vagy,szülés végéig.Mond neki.Ez nem egy nátha.Itt egy kis életről van szó.Az fontosabb hogy mit gondol a főnök..Meg van az oka hogy veszélyeztetett vagy.Pihenni kell.Nem dolgozni .
2018. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Nálam a 12-18. hétig volt veszélyeztetett táppénz, mert úgy ágyazódott be a baba, hogy nem tudtam volna a munkahelyen vigyázni rá. Utána az volt a terv, hogy a 34-36. héttől otthon maradok, de a főnököm azt mondta, hogy akkor arra a köztes másfél hónapra már ne is menjek vissza, mert pont kevés visszalépni a folyamatokba, majd újra elmenni. Könnyebb volt nekik már a 12. hét elején valakit keresni a helyemre és fix idejű szerződéssel a gyes végéig egy huzamban megtartani. A te főnököd is megteheti ezt, ha tudja, hogy már nem számolhat veled idén. Nyílván nem lesz lelkes, de ezzel te ne foglalkozz.
2019. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
39%

Jézusom... Ugye nem a főnököd akarod köcsögnek beállítási azért, mert működtetni akarja a cégét? Vagy álljon le minden, mert te terhes vagy? XD Gondolom menjen csődbe, kerüljön utcára, haljon éhen... Elhiszem, hogy várandósan sokkal inkább az érzelmek uralkodnak, de attól még nem sorvadhat el az agy. Ha megmondtam az orvos, hogy nem enged vissza, akkor mire akarsz várni? Ne csessz ki a kelleténél jobban a másikkal.

(Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok munkáltató, ellenben 2 hónapos terhes igen.)

2019. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14%
Meg egy paraszt....
2019. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!