Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok....

29 hetes terhes vagyok. Rákszűrésen P2-es, HPV vírust találtak,3 hónap múlva ismételjük meg. Ma a doki:acidum lacticum dilutum nevű tejsavas irrigálót írt fel, meg azt mondta vegyek hüvelyöblögetőt. Lehet ezeket terhesen használni?

Figyelt kérdés

ha kiváltom,ártok a babának?Miben?

Ha nem váltom ki,akkor mi lesz? LEhet,tovább romlik az eredményem és elkezd kialakulni a méhnyakrák? tanácstalan vagyok. Én úgy tudom,terhesen nem lehet hüvelyöblítést végezni.de akkor miért írta fel a doki? Lehet,hogyha nem használom, akkor ártok a babának?

a hpv vírus miatt még szülhetek normálisan vagy csak császárral,hogy ne fertőződjön a bébi?


2008. nov. 6. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha a doki felírta használd!A P2 jó eredmény nem értem miért kell azt kezelni,nekem P5 volt sajnos és műtöttek is.Szülhetsz simán a, HPV sok nőnél van.
2008. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, te kérdezted e, de lejebb van egy hasonló kérdés, amire válaszoltam...

Ne aggódj!

2008. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,az is én voltam. megnyugtattál,nagyon szépen köszönöm. most már csak az nyugtalanít,hogy lehet-e hüvelyöblítést végeznem?
2008. nov. 6. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát erre fogalmam nincs, mi a válasz, igazából nem is értem, hogy miért is kellene ( talán a HPV szempontjából hogy jobb ha nem alakul ki fertőzés,gomba,egyebek, de én inkább jól körbekérdezném a dolgot, és nem nagyon használnám egyenlőre ) Hátha ír valaki valami okosat, de addig is próbálj valami nőgyógyászt is megkérdezni ezzel kapcsolatban.
2008. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát gondolom ha doki mondta,akkor lehet!!! miért mondana olyat,ami árt a babának?
2008. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Engem 2-szer műtöttek.P4-P5 volt a cytológiám.A 2.azért történt,mert nem vágta ki rendesen a doki fertőzött részt.Most 3.babám várom,és a cytóm P1!!!!!Amit a doki felírt nyugodtan szedjed,a hüvelyöblítést meg minden nőnek csak ajánlani tudom!!!Van egy flakon ami direkt ilyen célra van.Nem erős öblítés ez.A babát meg nem éri,hisz a nyákdugó lezárta a méhnyakat.A szülésről pedig,szűlhetsz sima úton.Nekem a 2.műtétem akkor volt,mikor a 2. fiammal voltam 5hetes terhes.Teljesen simaán lezajlott a szülés!!Ne izgulj!!!!!!!
2008. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!