Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. Trimeszter vége, türelmetle...

3. Trimeszter vége, türelmetlenül várjátok a babát vagy inkább féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Én eddig nagyon vártam a babát most vagyok 37 hetes egyre inkább nem akarok szülni félek tőle a kórháztól az orvosi beavatkozásoktól mindentől... Volt valaki hasonlóan? Eddig semmi bajom nem volt most legszivesebben vissza csinálnám aggódok minden miatt baba miatt mi lesz ha itt lesz átment az egész ilyen felelőtlen hangulatba hogy nem gondoltam át...
2018. nov. 28. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőnél boldog izgatottság volt bennem, elfogadtam, hogy fájni fog és kédz. Aztán belekergettek az orvosi siettetés miatt egy tök feleleges császárba... most 30 hetes vagyok a másodikkal és félek, de nem a szüléstől, hanem attól, hogy nem leszek elég erős ellenállni és megismétlődik. Nagyon szeretnék szülni végre, ha már az elsővel nem sikerült. 😊
2018. nov. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 37. hét. Hullámzóan érzek, most kicsit a veszteséget érzem, hogy mindjárt vége. Eddig nehezen szoktam meg a pocakom, furcsa érzés volt, nem tudtam belelazulni. Most hirtelen elkezdtem naponta nézegetni a tükörben. Előtte vártam a babát. Előtte féltem a szüléstől. Előtte féltem az anyaságtól. Holnap nem tudom, mi jön 😂
2018. nov. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok és úgy érzem túlságosan rohan az idő, még nem vagyok rá felkészülve. Az első gyerkőcnél türelmetlen voltam, császár lett a vége és most en is úgy mint az első hozzászóló nagyon szeretnék szülni. Orvos azt mondta várunk még 2 hetet, hogy magától meginduljon, aztán áttárgyaljuk az egeszet. Nekem is olyan vegyes érzelmeim vannak, egyszer lelkesedek, máakor parázok.
2018. nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok, de már nagyon szeretném ha itt lenne a pici. Nem félek a szüléstől, főleg nem a fájdalomtól meg az orvosoktól, csak nagyobb biztonságban érezném,ha kint lenne, de mintha meggondolta volna magát: eddig nagyon lent volt a pocakom, voltak jóslóim, keveset mozgott, most megint pörög, aktív és fent van egészen a gyomromnál.
2018. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, de már nagyon várom a végét. Sehogy se kényelmes, fáj a szeméremcsontom a derekam. Mivel ez a második terhességem, tudom, hogy a szülés piszkosul fog fájni, de abban az a jó, hogy tudom, hamar vége lesz.

Ez a terhességem sajnos sokkal rosszabb, mint az első, de már nagyon várom, hogy lássam a kis törpit.

2018. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!