Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmatlanságra van nyerő tippetek?

Álmatlanságra van nyerő tippetek?

Figyelt kérdés
37. hétben járok, kb két hete csak 2-3 körül tudok elaludni. Nemcsak a kényelmetlenségek miatt, hanem egyszerűen nem jön az álom a szememre. Napközben elvégzem a házimunkát, minden nap sétálok összesen kb másfél órát, el is fáradok, de a fránya alvás nem megy...

2018. nov. 28. 02:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Kúrasd meg magad a hapsiddal.
2018. nov. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hehe. Nekem a terhesség nem éppen a hiperszexuális oldalamat hozta elő 😊 szegény ő meg gyakran éjszakás, ha meg nem, akkor hullafáradt.

Egyszer-egyszer belefér, de aludni minden nap szeretnék...

2018. nov. 28. 02:27
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Meditálás? Én abba nagy eséllyel belealszok.
2018. nov. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
esetleg a bioritmusod "babrálása"? esetleg halgass valami nyugtató zenét, vagy a régi klasszikus, számolj bárányt :D
2018. nov. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lefekvés előtt egy pohár langyos tej segített.
2018. nov. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha már nem alszom, előkerül az, hogy rossz mindenhogy. Háton nem tudok feküdni, egy percenként át kell forduljak egyik oldalról a másikra, teljesen kimerülök. A zene ezen nem segít. Most Abigél hangoskönyvet hallgattam, így fél 4 az utolsó ip, amikor megnéztem az órám.

A bárányszámolás nem tudom, hogy segíterr-e valakinek valaha.

Tej jó dolog.

A bioritmusommal nem tudom, mit csináljak, minden nap hétkor csörög az órám, igaz, most már csak fèl nyolc - nyolc között tudok talpra állni. Egész délelőtt a halàlomon vagyok a fáradtságtól, estére már azt se tudom, hogy jutok el az ágyig, de ott kezdődik elölről.

2018. nov. 28. 08:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Aludj akkor, amikor fáradt vagy, délelőtt.
2018. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam és köszi, csak ket baj vele, egyik a feladatok időzítése (takarítás, vásarlások stb), másrészt fèlek, hogy akkor még inkább nem aludnék. Meg ugye a párom nyugalma miatt sem tudok random bioritmusban élni, ejjel porszívózni meg ilyesmi.
2018. nov. 28. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Elég korán kelsz fel?

Bocsi de nem tudom mit lehet vele tenni. Éjfél - 1 körül aludtam el első babámmal és 4-5 között felébredtem és nem tudtam visszaaludni. Egész nap hulla fáradt voltam, nappal direkt nem feküdtem le mert ha aludtam, fent voltam még tovább és nem keltem később.

De nálam nem csak terhesen van gond. Nagyon nehezen alszom el. Talán amíg egy babával és egy 2 évessel voltam otthon könnyen ment, ezt az időszakot levéve mindig is gond volt. (Csak nem ekkora szinten, mint terhesen 1. gyerekkel)

2018. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7re állítok vekkert, nagyon nehezen kelek fel, de 8ra mindig. Én meg egész életemben jó alvó voltam.

Azt mondják, az álmatlansággal készül a szülés utáni hetekre a szervezet.

Biztos ez a helyzet, mert mas okot nem találok, nem is szorongok vagy rágódom éjjel, csak simán nem alszom.

Elfogadom, ha nem lehet mit tenni, csak gondoltam, hátha van vmi jó tipp.

2018. nov. 28. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!