Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi orrdugulas ellen...

Terhessegi orrdugulas ellen van valami tippetek? 22 hkm

Figyelt kérdés
A tengervizes orrsprayn, emelt parnan, parologtatason tul vagyok, sajnos semmit nem ertek :(
2018. máj. 29. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor jobb picit ,ha a bal oldalamon fekszem... 😐
2018. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az se segit :(
2018. máj. 29. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem csak a szülés segített. 😥 Átérzem a gondod én is 22 hetes terhes vagyok és előbb dugult el az orrom, mint hogy a tesztet megcsináltam volna, ugyan ez volt az első babánál is. (+orrvérzés)

Azt mondta a háziorvosom, hogy ez természetes tünet és nem javasolja, hogy gyógyszeres orrcseppet használjak rá.

Azt mondta, hogy van direkt ilyen gyógynövényes orrdugulás elleni párna kismamáknak, azt nyugodtan próbáljam ki, de még egyelőre nem tettem mert engem inkább ébren zavar. :/

Kitartás! :)

2018. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végig szenvedtem a terhességet,szülés után elmúlt .
2018. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végig használtam rendes orrsprayt napi egyszer lefekvéskor. A nap többi részét átvészeltem de este egyszer muszáj volt fújnom hogy eltudjak aludni. Megszültem és rögtön megszűnt a probléma. A gyereknek semmi baja ennyitől nem lesz. Kár szenvedni
2018. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én orrkenőcsöt használtam. Ilyet: [link]

Segített valamennyire.

2018. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!