Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 éve próbálkozunk a párommal...

Orsi1023 kérdése:

5 éve próbálkozunk a párommal hogy babánk legyen! De eddig sajnos nem jött össze! Tudtok esetleg valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Mindkettönkel minden rendben van mégsem sikerül! Nem eröltetjük mert tudjuk hogy nincs ránk jó hatással! De valamiért mégsem jön össze!

2018. nov. 29. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudod hogy minden rendben van e? Neked szabályos a ciklusod? Nézetted a pajzsmirigyed? Csináltattál hormonpanelt a harmadik és huszonegyedik napon? Volt e cukorterheléses vizsgálatod inzulin ellenőrzéssel? Minden negatív? A férjednek is?
2018. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha nem lettünk volna vizsgálatokon akkor nem írtam volna hogy minden rendben!😂
2018. nov. 29. 09:09
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Azért reszletezhetted volna, milyen vizsgálaton voltál. Ha azok közül minden ok, amit felsoroltam, akkor nincs mit tenni. Várni.
2018. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocs ha értelmetlenül írtam! Egyébként a dokim ajánlotta az inofilc gyógyszert ami segíthet de rosszakat is meg jót is olvastam róla úgyhogy nem tudom hogy kinek higgyek! Meg rohadt drága!
2018. nov. 29. 09:14
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Többet ér, ha beszeded a folsavat, mert rohadtul drága ahogy írod. Trimeszter terhesvitaminról is jókat hallani, olvass utána.
2018. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Itt mit mondhatnánk erre? Talán majd összejön, vagy menjetek lombikra, igazából egy normális doki 5 év után már javasolna valamit és nem várna a klimaxig. Az infolic szerintem biztosan nem árt és régen amikor néztem volt belőle olcsóbb készítmény ugyanezzel a hatóanyaggal.
2018. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Vannak akik nem kompatibilisek egymással, de mással igen. Örökbefogadás?
2018. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha 5 év alatt nem estél teherbe, akkor valami nincs rendben nálatok, csak még nem találták meg, hogy mi. Én a helyetekben elkezdeném a meddőségi kezeléseket.
2018. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
A minden rendben van kijelentes mindig gyanús. Ezer es ezerféle vizsgálat van, rengeteg speciális is. Van, amit hazánkban nem is vizsgálnak. De sok nőnek olyqn alapbajokat se vesznek észre mint az ir. Rámondják az eredményére, hogy jó, közben meg nem. Vagy pl 3-as tsh-ra is legyintenek, hogy tartományon belül van, de teherbeeseshez alacsonyabb érték az ideális. Es ezer ilyen "apróság". De pl az endometriózis felismerése is sok orvosnak kihívás és még sorolhatnánk hosszan.
2018. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Mi 5 évig próbálkoztunk az exemmel,sikertelenül. Annyira akartuk,hogy ráment a kapcsolatunk... Aztán a végén,mikor már egyáltalán nem akartuk,mégis terhes lettem. Sajnos missed ab lett,és a kapcsolatnak is vége lett. Aztán a mostani párommal az első próbálkozós hónapban összejött,pedig itt is több évre számítottam. Szóval nem lehet tudni. Lehet,h nagyon rágörcsöltök a dologra,és emiatt nem jön össze. De fb-on nagyon reklámozzák pl a trimeszter nevű vitamint vagy nem is tudom mi az,mindig olvasom, hogy sok mkinek sikerült tőle a baba...
2018. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!