Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ilyen babafotós? Létezik?...

Van ilyen babafotós? Létezik? Felkerestek, hogy a baba ha megszületik fél idősen jönnek fotózni, de a papíron se név se internet cím, elmosódott pecsét van.

Figyelt kérdés
létezik ez a fotós 1026 Budapest Endrődi S u 28.aki hallott róla valamit vagy hallott róluk írjon.remélem nem átverés.
2008. nov. 6. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem tudom, hogy konkrétan ez a fotós létezik-e. Hallottam már ilyen hívatlan-kéretlen fotósról régebben is. Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mikor és hová, egyáltalán vigye-e fotóshoz a gyermekét. Nekem ezek a személyek olyan erőszakosnak, tolakodónak tűnnek, és egyáltalán nem bízom bennük.
2008. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeintem ne foglalkoz jött ment alakokal,nagyon drágák az ilyen jött ment fotosok,nekem pár ismerösömet már átvágták
2008. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát akkor jól megszívtam mert akkor ráfizettem:( De remélem ezzel másoknak segíthetek és nem dőlnek be ilyeneknek!tanultam!
2008. nov. 6. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt konkrétan én sem tudom, hogy ezen a címen létezik e fotós, de...

Egy ismerősömhöz a kórházban ment oda egy fotós ahogy megszületett a baba, és 5 éves koráig minden szülinapján házhoz ment és gyönyörű műtermi beállítású képeket csinált.

Azt nem tudom mennyi pénzért, de biztosan nem volt túl drága. Ők nagyon örültek neki, és én is láttam a képeket, tényleg igényesek voltak.

Szóval még nem biztos, hogy átvertek, reméljük jól sül el a dolog!

Boldog babavárást!

Ja és még annyit, ha nekem lesz majd ilyenre lehetőségem, biztosan élni fogok vele!

2008. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is járt egy középkorú tolakodó "uriember"! Berohant a babához, dicsérgette a saját képeit. Elmondta, hogy fél és 1 éves korában készítenek róla 8-8 képet "csupán" 10.000 forintért. Mikor mondtam neki, hogy nem kérem, azt mondta ez a baba érdeke. Én meg mondtam, hogy ő fel fog nőni e nélkül is, akkor sértődötten elvonult. Nem szabad bedőlni neki!
2008. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!