Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy elhal a baba...

Van olyan, hogy elhal a baba és ebből semmit nem vesz észre a kismama? Sem görcsölés, sem vérzés, barnázás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen,van.

Sajnos én így jártam a 11.hétben! 2 éve

2011. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az gyakorik, hogy amikor uh-ra megy a kismama, ott mondják, hogy már 1-2 hete nem él a magzat. (a méretei alapján)
2011. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 xStefix ***** válasza:
100%

Igen, én is hallottam ilyenről.

De bízzunk benne, hogy minden rendben lesz.


Egyébként, ilyenkor a szokásos terhességi tünetek nem tűnnek el? Szóval tényleg semmi jele annak, hogy valami megváltozott?

2011. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így jártam, a 9. héten derült ki, hogy nem él a baba. Nekem nem szűntek meg a terhességi tüneteim, elvileg azok megvannak addig, amíg a petezsák ott van, sőt, még utána is, mivel a hormonoknak idő kell amíg kiürülnek.
2011. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. héten vették észre hogy már 8 hetesen elhalt a babám,a tüneteim ugyan úgy meg voltak még a műtét után kb 2 hétig,csak a hányingerem már nem volt olyan erős de mellem az ugyan úgy fájt.
2011. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sajnálom csajok:(
2011. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elmentem a 8. héten ultrahangra és nem látták az embrióm. Petezsák és szikhólyag (kb.5-6 hetes méret).Utrogestant kaptam és egy hetet, hogy mutat-e változást. Semmi jele nem volt, hogy baj lehet. :(
2011. nov. 23. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7 héten az ultrahangon közölte a doki, hogy nem ver a szíve, tüneteim missed ab után 1,5 hétig még voltak, bár én csak szédelegtem, és a vérveszteségre is rá lehet fogni.
2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezzel a 7. héten nem ver a szívével annyi a baj, hogy mi van ha nem középidőben hanem egy héttel 10 nappal később készült. Akkor még nem is kell feltétlen látszania. És máris kimondják felette. A barátnőm kislányára is ezt mondták, de Ő is kapott egy hetetés egy hét múlva már dobogott. A kislány ma már 7 éves.

Persze biztos az embrio méretei és az előzmények is számítanak.

Mondjuk az én 8. hetem elég ..... de majd meglátjuk holnap.

2011. nov. 24. 07:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy lehet, hogy nem középidőben készült, de azért az embriónak már látszania kéne mindenképpen, akkor is, ha két héttel később volt a peteérés. Nem ijesztgetni akarlak, de ne éld bele magad még semmibe.

Majd kiderül, hogy mi van, én kívánom, hogy pozitív meglepi legyen.

2011. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!