Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? Esetleg a a...

Reka.20 kérdése:

Terhes lehetek? Esetleg a a verszegenysegemmel lehet a proglema?

Figyelt kérdés

Szedulok folyamatosan es faj a fejem. Nem azt erzem h forog velem a szoba hanem egyszeruen rossz a kozerzetem. A parommal lefekudtunk kb 10 perces volt az egyutlet orgazmusra esely sem volt megkertem h hadjuk abba ugyan is kellemetlenul ereztem magam. A menstruaciom megjott azota 2x. okt 13 ekkor fekudtunk le

okt 23 ekkor jott meg es nov 23. Tesztet nem csinaltam ugyan is nem bizom bennuk ugyan is nem 1x nem mutatott helyes eredmenyt. Nogyogyaszhoz mar kaptam idopontot de kivancsi vagyok a ti velemenyetekre is.. Az anyai megerzes bevalhat ? Ugyan is mar van egy lanyom de nala teljesen masok voltak a tunetek sokkal tobb es sokkal egyertelmubb az elso perctol kezdve. Verzes kimaradas hanyinger hanyas szedules de akkor ajulasig etvagytalansag.. Koszonom a valaszokat. Igazabol mar volt errol szo korabbi kerdesemnel de ugy ereztem nem adtam ott eleg infot.



2018. dec. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi teszt hogy a túróba nem mutat jó eredményt?


Én egy rahedli terhességi tesztet elhasználtam nagy teherbeesési vágyamban az évek során, és mindig jó volt... mindkét terhességemet pozitívnak mutatta, az összes többi meg negatív lett, mert nem voltam terhes...Furcsállom hogy mutathat téves eredményt...

2018. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos ez egy jo kerdes de nem minden esetben mutat igazat. Volt h pozitivat mutatott kozben sehol semmi volt h negativat mikozben ott volt a baba :) ! ha nem igy lett volna es bevalt volna az elso perctol kezdve nyilvan vettem volna de igy nem akarok hiu abrandokat kergetni.. Jobb a megbizhato megoldas. Csak kivancsi vagyok a ti belemenyetekre h esetleg ti mit gondoltok az egeszrol addig mig az orvos nem mond semmit. Majd azert leirom a vegen az eredmenyt de addig szivesen olvasgatom a velemenyeket/tanacsokat.
2018. dec. 1. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, csak valami betegseged van ami par napon belul elmulik.
2018. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyt. par napja elkezdtem szedni a verkepzo gyogyszerem mit az orvos irt ki ugyan is mindig emlekeztet h szedjem hisz csak ram kell nezni. Mar ket napja nem erzem a szedulest es a fejfajast csak neha neha minimalisan. Lehetseges h tenyleg ez volt a proglema es ha hamarabb halgatok a dr nore akkor elkerulom ezt a par napot. Majd kiderul. Azert tovabbra is erdekelne a velemenyek/tanacsok !
2018. dec. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!