Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könnyített munkát lehet...

Könnyített munkát lehet stresszes munka végzés miatt kérni?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok, eddig is rettentő stresszes volt a munkám. De most terhesen még nagyobb tehenek és kockázatnak érzem.

Szeretnék még addig dolgozni amíg bírom. Viszont jelen körülmények miatt félek hogy gondok lesznek... Alvatlanság, gyomorgörcs és még hasonlók amik nap mint nap kinoznak...

Vajon ilyen fiatal terhesen is kaphatok más munkakört?



2018. dec. 2. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Én miután megkaptam a kiskönyvemet a védőnőtől automatikusan áttettek másik munkakörbe. 6 hetes voltam akkor.
2018. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Te milyen munkakörbe dolgoztál előtte?

2018. dec. 2. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Vérellátóban dolgoztam: stresszes, fizikai munka és vérrel dolgoztam. Szóval halmozott szitu. De a munkáltatónak nem volt kérdés, hogy áttesz-e, kérés nélkül megtette, csak amint meglett, be kellett mutatnom a kiskönyvet vagy orvosi papírt a terhességről.
2018. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!