Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a keményedés?...

Milyen érzés a keményedés? Milyen fájásnál forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mindenki beszél a keményedésről, de én nem tudom pontosan mi az... olyan van, hogy feszülget a hasam (de inkább fent, nem alul) de ez nem jár különösebb fájdalommal...


Vannak "fájdogálásaim" de azok inkább tompábbak, hosszú ideig vannak, de úgy igazából nem akadályoznak a tennivalóimban, nem görcsösek...csak érzem, hogy valami "nyom", de nem vészes... az ilyen jellegű fájdalmak még normálisak, igaz? Különösen éjszaka-reggel fáj az egész hasam, kicsit izomlázas jellegűen, napközben jön-megy ez az érzés.. Összességében sosem olyan erős, hogy komolyan bepánikoljak... Vagy pánikolni kéne a kisebb fájdalmaktól is?

Mi történik ha van keményedés? Nekem nem adtak magnéziumot (most kezdem a 17.hetet) rákérdeztem, de mondták hogy amíg nincsenek görcseim, addig felesleges, és különben akkor sem csodaszer...(a laboreredményemben sem volt magnéziumhiány.) Viszont mindenki mástól azt hallom hogy kapkodják a magnéziumot mint a cukorkát...


2018. dec. 3. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A magnéziumtól nem lesz bajod, max. hasmenést csinál. Szóval ha bármi kellemetlen, nyugodtan szedheted engedély nélkül is.
2018. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok, és nem tudom én sem mi az. Még sosem éreztem semmit

Szerdán kérdeztem a dokimtól, azt mondta ha lesz, akkor tudni fogom biztosra, hogy ez az.

Magnéziumot azért szedjél, napi 1 szemet én is szedek.

Az nem terhesen sem árt, nem hogy kismamaként.

2018. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen magnéziumot vegyek? Magne B6? (tudom hogy hülyén hangzik, de attól pár évvel ezelőtt erős pánikrohamaim voltak) Vagy van valami más így vény nélkül?
2018. dec. 3. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy citrát legyen.

Márka mindegy.

De a magnézium citrátok felszívódása a legjobb.

2018. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keményedés nem fáj, csak kellemetlen-feszülő érzés..onnan tud,hogy keményedésről van e szó, hogy összeugrik az egész méhed és bekeményedik, ezt kívülről tapintással is érzed..hogy az egész hasad keménnyé válik
2018. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!