Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek is vetélés lesz vége?

Ennek is vetélés lesz vége?

Figyelt kérdés
Most egy hete késik, eddig semmi tünet nem volt max kisebb mensi szerű érzés, és ugye ott a pozitív teszt. Erre ma reggeltől rendesen görcsölgetek, a derekam is érzem. Jövő héten néz meg az orvosom akkor ér haza a telelésből, igaz ha nem akar ő sem velünk maradni úgysem tudna mit tenni. Szerintetek reménytelen az eset megint?
2018. dec. 4. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem.

Nekem 7 terhessegbol harmat sikerult kihordanpm es a gorcsoles, mensis fajdalom, alhasi/derektaji erzekenyseg pont ugy megvolt mindegyiknel.

Nekem elso trimeszer masodik feleben es a vegen voltak a vetelesek, egy-ket dolog volt meg mindegyiknel, vagy verezni/pecsetelni kezdtem, vagy a korai 7-8 hetes ultrahangokon fiatalabbnak tunt a terhesseg, tehat mar akkor lemaradt az embrio, majd azutan kezdtem verezni.

A legutobbi terhessegem sikeres volt, semmi gond nem volt, de az elso hetekben allandoan fajt a hasam es meg jobban fajt a petefeszkem, amiben a peteeres volt a sikeres ciklusban.

En is elkonyveltem magamban, hogy ebbol max mehenkivuli lesz, 7 hetesen mentem el ultrahangra es minden rendben volt.

Fel a fejjel!

2018. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A görcsölgetés önmmagában nem jelent gondot. Nekem 3 hétig volt. Szedj magnéziumot!

Ha nincs vérzés, akkor nem kell aggódni :) A legfontosabb, hogy ne stresszelj, aminek meg kell történnie, meg fog történni, ezen sajnos a jóisten se tud segíteni, hát kár idegeskedni rajta.

Én is túl vagyok 2 vetélésen, a harmadiknál már én is így voltam vele. Mit idegeskedjek? Orvosilag mindent megtettünk, amit lehetett, a többi a természet dolga

2018. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is irták, ha görcsölsz az még nem jelent feltétlen gondot. Az elején 1-2 hétig énis görcsöltem de enyhén. Itt inkább az a fontos milyen mértékű a görcs, de hogyha nem erős,elviselhetetlen akkor ne aggódj főleg ha nincs melette kisebb nagyobb vérzés.

Tényleg szedj már most magneziumot és ne terheld magad!

Minden jót Kívánok!😊

2018. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!