Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség közepén meghalhat a...

Terhesség közepén meghalhat a magzat?

Figyelt kérdés

Nyilván igen, nincs kizárva.

A kérdésem az lenne, mennyire jellemző, hogy a 2. trimeszterben megy el a baba? Én eddig nem hallottam rá példát ismerősi körben.

22 hetes terhes vagyok, és szinte rettegek, főleg most, hogy 1-2 napja alig érzem, mikor már eddig úgy ficánkolt. Első babám.


2018. dec. 4. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia nagyon átérzem, énis 22hetes vagyok, magas vérnyomásom miatt toxémia gyanús vagyok, kórházba is voltam ( szerencsére minden oké ), de énis rettegek, hogy elveszithetem , ha ez atvillan az agyamon vegig gondolom hogy igazából innentől az életben mindig attól fogok felni hogy bármi baja lehet a gyermekemnek, bármikor , persze ezt a gondolatot igyekszem hamar elhessegetni :)

A gyerekvállalás komoly feladat lelkileg is , de hidd el minden rendben lesz , pozitívnak kell lenni :)

Boldog babavaras 😘

2018. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!