Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Fiú vagy lány az ultrahang kép alapján?

Itt 12 hetes a kicsi. Szerintetek lány vagy fiú lakik odabent?

[link]

dec. 6. 18:58  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
hát én azt sem látom ki ez milye :D

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont dec. 6. 19:25 Privát üzenet
Szia az a baj hogy hiaba lanyt latnank lehet hogy fiu. 12 hetesen nehez megallapitani. Ha valami kis futyike lenne a laba kozott akkor szerintem maradna fiunak. Igy elsore lanyt neztem de orvos szemmel mas persze nem biztos hogy en jol latom :) jo egeszseget nektek

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont dec. 6. 19:26 Privát üzenet
kirakta, ez volt a lényeg.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont dec. 6. 19:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

A doki azt mondta mintha hüvely kezdeményt látna de nem volt ő se biztos a dologban. Azért kérdeztem mert ezt a képet kivettem a videóból hátha valakinek hasonló volt ilyen idősen.

# 4/13Időpont dec. 6. 19:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3. Valaszoló egyszerűen tudni szeretném a baba német ennyi. 3 fiú gyerek után vágyom egy lányra sajnálom ha megzavartam a nyugalmad

# 5/13Időpont dec. 6. 19:45 Privát üzenet
Meg fogod tudni,ha majd megmondja az orvos.:)

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont dec. 6. 19:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ :D

# 7/13Időpont dec. 6. 19:47 Privát üzenet
En is babat varok es mar en is kivancsi lennek nagyon de nekem a 12.-en meg sajna nem lattak pontosan, azert mondtam hogy szerintem lany mert az enyem is igy nezett kis es mondta a doki hogy talan lany de erre ne vegyek merget :)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont dec. 6. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gratulálok boldog babavárást ^^ picit én is lányban reménykedek most ha már láttak hüvely kezdeményt :)

# 9/13Időpont dec. 6. 19:55 Privát üzenet
Koszonom es neked is nagyon boldog babavarast es sok egeszseget :) en kisfiura vagytam mindig de a parom annyira mondta hogy milyen jo lenne egy kislany es na vegul most meg mar beleeltem magam abba :) mindegy is csak egeszseges legyen

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont dec. 6. 19:57 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan anyuka akinek egyszer fiút egyszer lányt mondtak a baba nemére? Mikor derült ki az igazság?
Nub Theory szerint fiu vagy lány?
Van rá esély hogy megtudjam a nemét?
Mennyire megbízható már a 12. héten megállapított nem-meghatározás, fiú esetében könnyebb?
Kinek mennyire jött be a 12-13. heti genetikai ultrahangon az orvos által mondott baba neme?
4D 12hetes ultrahang kep, megneznetek? Latszik-e rajta h lany vagy fiu?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!