Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek egyszer fiút egyszer lányt mondtak a baba nemére? Mikor derült ki az igazság?

Figyelt kérdés

Nálunk az a helyzet hogy 17hetesen orvosom 90%ra fiút mondott.

18.héten kivacsiságből elmentünk egy 4D baba mozira , ott 100% lányt mondtak. Itt kaptunk a kis lába közéről is képet ott nem látszott kukac.

Na ma ismét 20.hetes vizsgálaton a nőgyógyászom kisfiút mondott.

Természetesen mindegy mi lesz a kisbaba , csak kapkodjuk a fejünket , első babánk igy nekünk ez most nagyon nagy izgalom :)


Rosszindulatú kommentek kíméljenek , csak tapasztalatokra , hasonló történetekre lennénk kiváncsi :)

Köszönöm !



2018. nov. 21. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Az első gyerkőcnél volt hasonló, bár ott nem változott a dolog, hanem egyszerűen nem látszott sokáig. A 34. héten mondta 80%-ra a doki, hogy szerinte lány, de azért inkább uniszex legyen a babaszoba. Mikor megszületett, nem is az volt az első kérdésem, hogy jól van-e, hanem, hogy ugye lány? 😂


Egyébként az egyik barátnőm most szült 2 hete, végig tutira fiút mondtak nekik, de kislány lett.

2018. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Bocsánat, ez nem válasz lesz, de nem értem. Nálunk már a 12.héten egyértelműen megmondták, hogy lány vagy fiú. Az ismerőseimnek, barátainknak is, a mai világba egy megfelelő géppel és emberrel ez alap, már persze ha úgy fordul a baba. De mondjuk nálunk addig vizsgáltak, mozogtam, forogtam,... amíg nem látszott a neme.
2018. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha ez számit , amikor anyám velem volt terhes azt mondták neki hogy lány leszek tehát biztosra nem tudták megmondani ,nem lett igazuk
2018. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2es ènsem értem , a dokim váltig állítja hogy kisfiú , bízom is benne szuper alapos doki , de a szonográfus hölgy is 100%ra lányt mondott , ő fél óráig nézegette több szögből mindenhogy , szépen mutatta is magát.
2018. nov. 21. 23:54
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Engem terhesség végéig kisfiúnak vallottak az orvosok, de lány lettem. Mondjuk az én szobám uniszex volt, de akadt pár kisfiús ruhácskám :D
2018. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Uniszexet vegyél, én is azt vettem, pedig tudtuk, hogy lány. Majd később a 30 héten már látni fogják biztosan.
2018. nov. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Unokatestvéremnek végig lányt mondtak, aztán megszületett a kisfia....Nem kicsit volt sokkban se ő, se az orvosa. Minden UH szerint lány volt. A szoba rózsaszín, lányos kisruhak, csak lanynevvel készülve....
2018. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Jaj, ne idegesits!!!

15 es 16. heten is kisfiut tippelt a nodokim, 18 hetes genetikai uh-n 100% kislanyt mondtak, es latszott is a kis puncija.

De ma megyunk ujra az orvosomhoz, rettegek, nehogy fiut mondjon ismet :)

Nekunk 2. baba!

2018. nov. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Utolso , mi is elvileg láttuk a nunit 😀

Férjem azzal viccelődik hogy 2en vannak 😀

Egyèbkent én mar csak akkor hiszem el ha kijön

2018. nov. 22. 09:35
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Ha megtudsz valami biztosat írd már meg nekünk, kíváncsi lennék kinek is volt igaza.😁


Én 30 hetes vagyok eddig 3x mondta a doki hogy kislány, sőt még képet is kaptam a nuniről, remélem nem igy marad mert megvettünk már majdnem mindent és sok benne a rozsaszín csajos dolog.😅😁

2018. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!