Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány az ultrahang...

Fiú vagy lány az ultrahang kép alapján?

Figyelt kérdés

Itt 12 hetes a kicsi. Szerintetek lány vagy fiú lakik odabent?

[link]


2018. dec. 6. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
hát én azt sem látom ki ez milye :D
2018. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia az a baj hogy hiaba lanyt latnank lehet hogy fiu. 12 hetesen nehez megallapitani. Ha valami kis futyike lenne a laba kozott akkor szerintem maradna fiunak. Igy elsore lanyt neztem de orvos szemmel mas persze nem biztos hogy en jol latom :) jo egeszseget nektek
2018. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
kirakta, ez volt a lényeg.
2018. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

A doki azt mondta mintha hüvely kezdeményt látna de nem volt ő se biztos a dologban. Azért kérdeztem mert ezt a képet kivettem a videóból hátha valakinek hasonló volt ilyen idősen.

2018. dec. 6. 19:43
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Valaszoló egyszerűen tudni szeretném a baba német ennyi. 3 fiú gyerek után vágyom egy lányra sajnálom ha megzavartam a nyugalmad
2018. dec. 6. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Meg fogod tudni,ha majd megmondja az orvos.:)
2018. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :D
2018. dec. 6. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
En is babat varok es mar en is kivancsi lennek nagyon de nekem a 12.-en meg sajna nem lattak pontosan, azert mondtam hogy szerintem lany mert az enyem is igy nezett kis es mondta a doki hogy talan lany de erre ne vegyek merget :)
2018. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok boldog babavárást ^^ picit én is lányban reménykedek most ha már láttak hüvely kezdeményt :)
2018. dec. 6. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Koszonom es neked is nagyon boldog babavarast es sok egeszseget :) en kisfiura vagytam mindig de a parom annyira mondta hogy milyen jo lenne egy kislany es na vegul most meg mar beleeltem magam abba :) mindegy is csak egeszseges legyen
2018. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!