Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes várandós vagyok. Ki...

Timcsi802 kérdése:

20 hetes várandós vagyok. Ki hogy èrzi/èrezte magát ennyi idős várandósan?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mint aki nem terhes. Kicsattantam az energiától, elmúltak a rosszullétek, pocak még sehol. Kb. akkor éreztem mocorogni először.
2018. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt tünetem se előtte, se utána. 😊 Pocakom már bőven volt 20 hetesen, ekkortájt már látszott kívülről is a mozgás.
2018. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha nem is lennék terhes 😅 annyi hogy mostmár érzem hogy mocorog odabent, de elmúltak a rosszul letek, es meg a hasam is csak minimálisan nőtt.
2018. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok, jól vagyok vègre. :)

Nèha mondjuk nehèznek èrzem, főleg ha picit többet eszem vagy felmosok. Néha reggelente vagy ha èhes vagyok, hányingerem lesz, illetve a keresztcsontomba bele-beleszúr nèha, van hogy menni is alig bírok. De összessègèben jól vagyok. Te?

2018. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nagyon jól voltam de most nagyon rosszul. Fáj mindenem szknte minden nap és egyik probléma után jön a másik. Várom hogy teljen gyorsabban az idő és a kezünkbe foghassuk a kisbabánkat 😁
2018. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a derekam fáj 1-2 hete, főleg fekvéskor, de ezen kívül teljesen jól vagyok. Már kb 2 hete a férjem is érzi, ahogy mozog a baba.:)


21hkm

2018. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha egyetlen rosszullétem sem volt, úgyhogy pont ugyanúgy, mint eddig :D Nekem nagyon nagy a pocakom már, egyedül ehhez kellett hozzászoknom. A hason alvásról már rég lemondtam, és a pocakkrémezést be kellett iktatni az esti rutinba. Reggelente narancslét iszok narancslével, ami szintén egészen új dolog :D De egyébként nagyon jó, élvezem ezt most. Kezdem érezni a mocorgást is.
2018. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Èn a frontokat nagyon èszreveszem ès van úgy, hogy ilyenkor 3-4x is bekemènyedik a pocakom. Iszok naponta egy magnosolv-ot. Normális 20 hetesen a haskemènyedès?
2018. dec. 9. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb időszakom volt,hiányolom most így lassan 40 hetesen:(
2018. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!