Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már arra példa, hogy a...

Volt már arra példa, hogy a doki fiút mondott, és később derült ki hogy mégis lány? Nekem látta a fütyit, meg a zacskót, de lehet, hogy még lány lesz?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem zavarna ha kislány lenne,csak kérdezem!!!
2008. nov. 6. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,környezetemben nem egyszer tévedett az UH,és volt aki megvette a fiús ruhákat,aztán meg amikor megtudta hogy kislány mégis(a szülőágyon) csak fogta a fejét.Előfordul,persze nem ez a gyakori.
2008. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiút mondtak,bár az ismerőseim elbízonytalanítottak most megyek 4D UH-ra alig várom hogy végre én is lássam a kis kukiját,mert nekem is látta a doki a fügykösét de nekem hiába mutatta én a sima UH-on nem láttam semmit
2008. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is fiút mondtak kétszer, sőt, másodszor a zacsiról fotót is kaptunk 2D-sen. Sajnos amikor 4D-sen voltunk nem mutatta magát...

Ezek ellenére én igyekeztem nem túl sok fiús cuccot beszerezni, a legtöbb kék ruhácskát ismerősöktől kaptuk, mert bizony még így a 37. héten szülés előtt is eszembe jut néha, hogy akár még kislányt is lehet! Én akkor veszem biztosra, ha látom.

Egyébként meg ha nálatok is határozottan látták a fütyit és a zacsit, akkor elég kicsi az esélye a tévedésnek. Állítólag arra nagyobb esély van és gyakrabban előfordul, hogy kislány helyett fiú születik, mint fiú helyett lány, mert a fiúnál határozottan látni lehet uh-n is a bizonyítékot!

Bármi legyen is, gratulálok!

2008. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen a nővéremnek egész végig fiut mondtak.Már bele élték magukat,mikor egy nagyobb városba elmentek 4D-re,ott az orvos közölte,hogy kislány.
2008. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor anyukam a hugomat varta, minden orvos azt mondta neki hogy fiu...amikor elobujt derult ki, hogy bizony kiscsajszika :)
2008. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben is volt ilyen. De ha biztosra látja a zacseszt és a kukit, akkor kispasi lesz. :)
2008. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!