Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a sárgás-fehéres...

Normális a sárgás-fehéres folyás úgy, hogy nem találnak benne semmi kórokozót? Inkább fehér, de betéten egyértelmű sárga

Figyelt kérdés

Akkor mi okozza? A párommal nem tudunk együtt lenni, mert ég.

Tenyésztést csináltak, se baci, se gomba.


Másnál is volt ilyen? Vagy váltsak orvost?

31hkm



2017. ápr. 13. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan ez van! Fehér, de betéten sárga. Pont tegnap voltam dokinál, azt mondta teljesen normális, de nekem semmi egyéb tünet nincs. Mondjuk mi el vagyunk tiltva a házas élettől, nem tudom okozna-e gondot.


34 hkm

2017. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki,hogy ha fehér alapból,de száradás után sárgás,az nem baj. Bár nekem alapból sárgás volt,egy kis hüvelygyulladásom miatt. Kúppal el is mult.
2017. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEkem azt mondták, ez normális terhesség alatt.
2017. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális.Ha ég azért van mert a hüvely ph értéke változik a terhesség során.A felborult hormonrendszer miatt van. :)
2017. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2. válaszolótól szeretném kérezni, hogy mi a neve a kúpnak, amitől elmúlt a folyás? Mert akármit használok, semmi sem jó. Neked is csak simán volt a folyás vagy égett is vagy ilyesmi? Választ előre KÖSZÖNÖM!!!!!! :)
2017. ápr. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!