Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen ki mit...

4 hetes terhesen ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

sziasztok, 4 hetes terhes vagyok elég korai státusz ki mit tapasztalt ennyi idősen ?

teszem azt rosszulétek, kivánosság előjön e már stbstb stb :)


2018. dec. 15. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi idős terhesen még korai minden tünet. A mensi marad ki, és ennyi.
2018. dec. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ez kb. a pozitív teszt környéke ugye? Sima koraterhességi tünetek normálisak :) hányinger, mellfeszülés, mindjárt megjön érzés.


Mikor teszteltél pozitívat? Mikor mész orvoshoz? Hány hónapja vártátok a gólyát?


Bocsi én is babatervező vagyok ezért vagyok ilyen kíváncsi :D

2018. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen semmit nem tapasztaltam még. Kicsit később jöttek a rosszullétek,fáradtság. Szerencsére a kívánósság eddig kimaradt (14 hetes vagyok), viszont a rosszullétek nem múltak el teljesen,csak enyhültek.
2018. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem jött meg a vérzésem és iszonyatosan feszültek, fájtak, érzékenyek voltak a melleim. Sokkal intenzívebben, mint egyébként menzesz előtt szoktak, ami nálam általános dolog volt. A tipikus terhességi tünetek, hányinger, hányás, rosszullét, émelygés, fáradtság csak a 7. hét után jöttek.
2018. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fájdalmas mellfeszülést és olyan fáradtságot, mintha maratont futottam volna, annyira erőtlen voltam, meg aluszékony.
2018. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit, de később sem.
2018. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Álmosság, éhség rohamok. Kb ennyi. :)
2018. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4 hetesen még semmit. Igaz nem is kerestem, figyeltem a tüneteket. 7.héten jött az erős mellfeszülés, 8.héten a hányinger.
2018. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4 hetesen épp csak el se maradt rendesen a menstruáció, mit éreznénk?

Még csak nem is gyanakodtam, hiszen akkor jőtt volna meg. Az igazi tünetek majd 6-8 hetesen kezdődnek, nekem is akkor kezdődtek, durva 2-3 hónapom volt utána.

2018. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 hetesen még azt sem tudtam, hogy terhes vagyok. Nem sokkal később, úgy a 6. héttől viszont jött a vészes hányás.
2018. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!