Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamik, akik...

Tapasztalt kismamik, akik véreztek terhesen?

Figyelt kérdés

Ma reggel véres (bocsi) volt a vizeletem, nem tömény hanem vizes.Ma kellett menni 12 hetes uh-ra, ott nem láttak semmi rendellenességet.

Most megint vérzek, d nem olyan mint amikor megjön, hanem sokkal vizesebb.

Mitől lehet ez? Lehetséges hogy megemeltem magam, tegnap elég sokat pakoltam, emelgettem?

Köszönöm a válaszokat, és a segítséget!


2011. júl. 25. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia sztem az a hüvelyedből jött nem a vizelet véres.

Nekem is volt ilyen a 10.héttől a 12.hétig vérezgettem barnáztam Egy haematoma volt a ludas ami ürült ki ezért véreztem.De azt uh-n látni kellett volna ha vérzel nem értem valami oka biztos van.De nem vagyok orvos.Nekem pihenni kellett magnézium és c vitamin.A haematoma szépen kiürült és utánna nem volt problémám a terhességgel de akkor nagyon megijedtem ...a doki mit szolt hozzá mikor mondad hogy vérzel??Azóta megvan a kislányom 17 hós nagylány már most készülünk a tesora remélem most nem lesz ilyen nálam és remélem nállad sem lesz semmi gond...

De tényleg valami oka lehet hogy vérzel doki de tényleg mihamarabb!!!!!

2011. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd meg az orvosod. A vérzés bár nem mindig kórós, de soha nem normális. Beszélj vele. Amíg nem tudsz vele beszélni, addig is szigorú ágynyugalom. Vérzés sokmindentől lehet. Előfordulhat, hogy csak a nyálkahártya érzékeny és szeretkezés ill. vizsgálat után vérezget. Ez általában világos, húslé színű. Élénk piros lehet attól, ha egy ér megpattan, ez sem kóros, de meg kell nézni. Az élénkpiros vérzést mindig alaposan ki kell vizsgálni. Okozhatja a méhszáj nyílása is, ami ugye 12 hetesen még kissé korai. Az UH-n csak a méhen belüli rendellenességeket, hematómát( méhen belül megpattan egy ér és vérömleny keletkezik) látják. Szigorú fekvés.
2011. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!