Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen dagadt meg...

Kinek hány hetesen dagadt meg a bokája? Lehet a szülés jele ez?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok és a mai nap végére nagyon bedagadt a bokám, eddig ilyen problémám nem volt. Lehet ez is a szülés jele? Már nagyon várom a picit a héten minden nap voltak jóslo fajasaim de tovább nem jutottunk eddig.

2018. dec. 15. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem vizesedtem minimálisan sem.
2018. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem. 12héttől a végéig borzalmas volt
2018. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel 2 héttel a szülés előtt kezdődött, a másodikkal egyáltalán nem vizesedtem
2018. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2018. dec. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen az rendben van
2018. dec. 16. 07:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen dagadt be, majd a kiírt napon vettem észre, hogy teljesen lement. 2 nap múlva szültem.
2018. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl csak egyszer, a harmadik terhessegem alatt. De nem a szuleshez volt koze, mert 36 hetes par napos voltam akkor es igaz, hogy egy jo hettel kesobb szultem, de inditani kellett (mas miatt) es nem spontan indult.

Nekem egyertelmu volt, hpgy mitol vizesedtem be, volt ket nagyon durva napom, anikor meg sem alltam, annyi dolgom volt es alig ittam (mert allandoan uton voltam). Harmadik nap mar nyugalom volt es direkt odafigyeltem a vizivasra is es masnapra el is mult a vizesedes.

Nem lehet, hogy te is maskepp csinaltal valamit es az okozza?

De nezd meg a vernyomasodat is, hogy rendben van-e.

(Amasik ket terhessegnel nem is vizesedtem be, a vegen sem.)

2018. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23-24. héten
2021. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!