Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan, mikortól kell számolni...

Hogyan, mikortól kell számolni a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés

A doki nem is mondta, a védőnő pedig csak félvállról megemlítette, hogy jó lenne majd, de nem mondta, hogyan és mikortól, én meg elfelejtettem megkérdezni, viszont most szabin van. Ti hogy csináltátok? 21 hetes terhes vagyok, kb. másfél-két hete érzem a picit, de egy hét, amióta fixen tudom, hogy ő mocorog és nem keverem össze mással.

Köszönöm nagyon segítséget!


2018. dec. 17. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél kellett a 36. héttől. Este 6-kor le kellett feküdnöm az oldalamra, és számolnom addig, míg meg nem volt a 10. Mikor a tizedik mozgást érzékeltem, akkor egy az orvostól kapott táblázatba vezetnem kellett, hány órakor volt meg a tizedik. A mostani terhességemnél nem kérték.
2018. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél se kérték.
2018. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem számoltam.
2018. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!