Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjemmel épp bejelentkeztün...

A férjemmel épp bejelentkeztünk a lombik klinikára azonban ma 6 nap késés után csináltam egy tesztet és a 2. csík halovány. Megeshet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha ott a második csík, akkor igen! :)
2018. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Megeshet bizony, csendben, de nagyon gratulálok! :) Tudom, itt nem divat, és nem is tudom miért lett volna szükséges a lombik, de lehet, hogy megpróbálnék minél hamarabb ránézetni, hátha kell valamilyen támogatás.
2018. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha védekezés nélkül szeretkeztek, és megvannak a szaporítószerveid, akkor igen, lehetsz terhes.
2018. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Igen! Mindenképp menj el gyorsan dokihoz :) hátha kell egy kis hormonpotlas, hogy tuti legyen a dolog!

Szorítunk!!!

2018. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Simán! 5 évig jártunk meddőségi központba. Ott a recepciós mondta, hogy mindig ürül meg helyük az előjegyzésben, mert nem ritkán fordul elő, hogy amikor már letesznek a természetes fogantatás esélyéről és már csak a mesterséges megtermékenyítésben mernek bizakodni; na akkor jön össze spontán. Ez is egyfajta elengedés, görcsoldás, ami ledöntheti a gátakat.

Nekünk sajnos sosem volt ilyen szerencsénk -a 6. lombikunk sikerült-; de örülök, hogy eggyel kevesebb párnak kell ezen a nagyon rögös, lelket megtépázó úton haladni.

Boldog, gondtalan babavárást kívánok! Csodálatos ajándék ez Karácsonyra!

2018. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Én mèg el is pityeredtem... nagyon drukkolok Nektek így ismeretlenül is!

Bizony lehetsèges! Menj el szerintem is mihamarabb orvoshoz!

2018. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Sok boldogságot

😊😊😊

2018. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!