Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sterilizáció után, valaki...

Sterilizáció után, valaki lett terhes lombikkal?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lombikkal lettem terhes, két elzáródott petevezetékem van. Ez anatómiailag ugyanazt a meddőségi okot jelenti, mint a mesterséges sterilizáció.

Nem indulsz ettől rosszabb esélyekkel, mint más lombikos. Sőt, gondolom, már van gyereked, és utána(uk) kötteted el magad, így jobb esélyeid vannak, mint akinek sosem sikerült.

Az életkor számít nagyon lombiknál (is), azt a lombik sem tudja ellensúlyozni.

2018. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,van gyermekem 3. 34 èves vagyok ès 5 ève kötettem el magam,mert tisztában voltam vele,hogy a fèrjemtől nem szeretnèk több gyereket. Azóta rengeteg dolog változott az èletemben. Elváltunk a fèrjemmel,ès egyre inkább vágyom mèg egy babára.
2018. jan. 2. 06:39
 3/3 anonim ***** válasza:
34 évesen teljesen jó esélyeid vannak. Én is annyi vagyok, és most a 11+4-nél tartunk.
2018. jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!