Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós nők, anyukák! Mennyir...

Várandós nők, anyukák! Mennyire jellemző már az első két hétben a derék fájás?

Figyelt kérdés

Iszonyúan fáj a derekam. Az egyik aktus 11 napja történt, a másik pedig 5. :)

A hétvégen viszont voltunk kirándulni és elég sokat sétáltunk kb.2 napon keresztül, úgyhogy arra gondoltam, hogy amiatt is lehet.

Vagy lehet már a terhesség tünete?



2018. dec. 18. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha gyakran jársz pisilni és fáj a derekad, lehet hogy felfáztál. A vizeletindításkor nem érzel fájdalmat?

Ha igen, akkor vizeletvizsgákat kell...


A másik lehetőség, hogy meghúztad a derekad és az fáj.

Ha nekem fájna, érezném a különbséget, de mivel még sose fájt a derekad, hát majd rájössz mi okozta. (Vagy nem :) )


Ha 11 nappal ezelőtti aktusból esèlyes a terhesség, akkor sz még nem okozhst semmilyen tünetet.

2018. dec. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szetintem meg kicsit korai tüneteket érezned, de azért nem kizart. Első terhessegemnel nem tapasztaltam derekfajast, a másodiknál viszont a nem várt környéken fajdigalt a derekam.
2018. dec. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Korai tunetnek betudhato de azert nem ennyire korainak. A korai tunet nem azt jelenti hogy 11 napnal mar jon hanem kb 4-5 hetesen. 11 napos terhesseg nincs kicsit tajekozodj errol jobban. Derek fajas es sok vizeles az nyilvan valoan felfazasra utal inkabb es a folyas is valoszinuleg. Menj nogyogyaszhoz o megmondja
2018. dec. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor először voltam terhes , akkor elmentem a háziorvosomhoz mert annyira fájt a derekam ..Ő nem talált semmi problémát, hazafele vettem egy tesztet pozitív volt..kb 4-5 hetes voltam akkor
2018. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!