Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esélyeim vannak a...

Milyen esélyeim vannak a terhesség után elhelyezkedni, ha még nem volt lehetőségem dolgozni?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, de nem szeretném elvetetni.

Van egy álom hivatásom,amiért szeretnék küzdeni és elvégezni az egyetemet. Elvileg hiány van belőle, de nem tudom, hogy mennyire szívesen fogadják a munkáltatók a kisgyerekes család anyákat.

21 évesen szülnék 22 évesen kezdeném az egyetemet és 25 évesen végezném el levelezőn, ha minden jól megy.

Volt valaki hasonló helyzetben?

A gyermeket 25 évesen szerettem volna és idén elkezdeni az egyetemet. De védekezés mellett becsúszott. Abortuszról viszont nem szeretnék hallani:/.



2018. dec. 19. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy könnyebb is, mert így is, meg úgy is pályakezdő vagy, de te már mondhatod, hogy nem fogsz 3 évre kiesni a szülés miatt. Fiatalon van nagyszülői segítség, mert még aktívak, és (bocs) egyáltalán vannak és élnek még a nagyszülők. Nagyon sokat jelent, ha van aki elhozza ovi után, vagy ki tud venni -nyáron egy hét szabit, hogy vigyázzon rá.
2018. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanannyi esélyed van mint bármelyik pályakezdőnek.Szerintem ne aggódj,főleg ha anyagilag most meg tudjátok oldani.A hiányszakma amúgy is kapós,bár egyetem baba mellett nem lesz könnyű.
2018. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A másik kérdésednél azt írtad hogy pénteken fogsz tesztelni,mert akkor kellene megjönnie.

Honnan tudod már hogy terhes vagy,ha még nem teszteltél?🤔

2018. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akár már most is elkezdheted az egyetemet, kérsz egyéni tanrendet.:)

Azt sajnos nem lehet megítélni, hogy a munkaerő piacon mi lesz a helyzet x idő múlva, a nőknek amúgy is mindig szívás. (Engem 22 évesen volt ahol azért utasítottak el, mert a 10 éves tervben benne volt a babóca...) Ha jó leszel abban amit csinálsz, és jól marketingeled magad, akkor nem lesz gond.;)

Boldog babavárást!

2018. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2018. dec. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!