Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami bajt jelent ha nagyobb...

Valami bajt jelent ha nagyobb a baba mellkasa?

Figyelt kérdés
Ma voltam ctg, és vizsgálaton a doktornő mindent rendben talált, de annyit hozzá fűzött még az ultrahangra után, hogy egy picivel nagyobb a baba mellkasa és hogy ezt majd szülésnél meglatjuk. Annyira lessokolt hogy nem kérdeztem vissza hogy ez mit jelent, lehet valami baja a babának? Valakinél elofordult ilyen? 39 hetes kismama vagyok

#baba #terhesség #nagy mellkas
2018. dec. 19. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A "nagyobb" egy eléggé tág fogalom. Ott kellett volna érdeklődni a doktornőnél, hogy ezt pontosan hogyan érti, mert nekem kapásból több dolog is eszembe jutott, hogy mi lehet, de tippelgeti meg tényleg fölösleges.

Viszont ha ő nem lovagolt a témán, akkor te se tedd.

2018. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fiamnak is eléggé széles válla és mellkasa volt/van genetika

szülés közben el is tört a kulcscsontja, de ez elég gyakori és nem maradandó :)

talán erre gondolt,hogy lehet meg tudod-e spontán szülni vagy császárt kell alkalmazni

2018. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ma befektetnek a kórházba és megnézték a picit ultrahanggal most minden mérete tökéletes volt,valoszinuleg az ottani gép csalt, sajnos nagyon elavult
2018. dec. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!