Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kezd el azonnal ficánkol...

Miért kezd el azonnal ficánkolni a baby mikor nagyobb sétára indulok?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok eddig is nagyon aktív volt, de mikor elindulok gyalog valahova akkor általában nagyokat mozdul, lehetséges hogy nem tetszik neki? vagy épp hogy jó neki? Nem tudom eldönteni. Szerin

2018. okt. 16. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt mondja, ha sokat mozog, akkor élvez valamit. Nekem pont ellenkezőleg, ha sétálok, vagy takarítok, vagy valami aktív dolgot csinálok,akkor alszik és meg sem mozdul. :D
2018. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy ezzel én is így vagyok, ha egész nap dolgozgatok, lefoglalom magam, akkor szinte meg se moccan, mintha azt élvezné hogy anya lefoglalja magát. Viszont ha pihenek egyből megy a risza. De a séta azt hittem olyan lesz neki mint a munka, de érdekes hogy olyankor tényleg nagyon el kezd mocorogni. Meg mikor autóban ülök. Ha tehetem már nem vezetek, de néha mégis muszáj és mind a két esetben neki áll ficánkolni, az autóban is. Nem értem, de ha már tudunk beszélgetni meg fogom kérdezni hogy jó volt e neki vagy épp ellenkezőleg.
2018. okt. 27. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!