Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem letezik, hogy magzatm...

Ugye nem letezik, hogy magzatmozgast erzek, pedig negativ a teszt? Csupan en vagyok zizi, ugye?

Figyelt kérdés

Mar ket gyermekem van, szoval tisztaban vagyok, hogy milyen erzes a babamozgas. A masodik babamat mar 13 hetesen ereztem (motoszkalast), erre is tisztan emlekszem, mert meg nem volt regen.

Harom napja ugy erzem, mintha baba mozogna bennem. Fogamzasgatlot szedek, ez a 3. honap, epp most telt le a 21 nap, meg is jott szunetben normalisan a mensim. De teljesen ketsegbeestem, mert napjaban tobbszor is ugy erzem, mintha baba mozogna. Mar vett a ferjem terhessegi tesztet, reggeli vizeletbol egyertelmuen negativ lett.

Korabban ilyen szituban meg nem voltam, tervezett mind a ket gyerek, egyik sem fogamzasgatlo mellett fogant, mindkettovel elmaradt normalisan a mensi, aznap mar pozitivakat teszteltem.

Ugye csak en orultem meg es az erzekeim csalnak?


2010. jún. 28. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
1 babám van, de néha ugyanazt a mozgást érzem, mint amikor a pocimban volt. Pedig lehetetlen, mert nagyon odafigyelünk a dolgokra. Szeretnék még egy babát, nálam ez az ok 100%.
2010. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is szentül meg voltam győzödve, hogy nagyobb a terhességem, mert éreztem. aztán persze kiderült, hogy mégsem, csak nyolc hetes voltam. ahogy ez bizonyossá vált el is múltak a mocorgások. Most már 15 hetes vagyok, most már tényleg érzem, na nem mindig és nagyon halványan, de ez tényleg az.

Ennek ellenére azt mondom, hogy elvileg lehetsz terhes, de ha negatív a teszted akkor nem valószinű, csak a a beleid meg az agyad szórakozik veled.:-)

2010. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!