Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+3 napos terhes vagyok. Volt...

4+3 napos terhes vagyok. Volt már két vetélésem,1 hét mulva megyek dokihoz. Úgy érzem megállt az idő, ti mivel terelitek el a gondolataitokat? Jár itt valaki a terhességben?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 12:29
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Írtam h.volt 2 vetélésem.Ha petezsákot lát már megnyugszom.
2018. dec. 28. 18:58
 12/29 anonim ***** válasza:

Én is itthon fekszem. Egy missed ab.m volt féléve. Jelenleg barnázok néha és vérömleny volt a baba mellett ami hála Isten egy hét alatt felszívódott. Jelenleg 7 hetes vagyok.

Engem a 2 éves kisfiam itthon szórakoztat, meséket nézünk, sokat netezek, ez kapcsol ki. Vagy játszom. Olvasni megpróbáltam, nem jött be. Én igyekszem nem aggódni hanem pozitívan gondolkodni, hogy minden rendben lesz. Kitartást!!

2018. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Jó egészséget nektek! :)
2018. dec. 28. 20:52
 14/29 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy offolok, de a petezsákban mi a megnyugtató? Attól még simán lehet vetélése valakinek, egy Uh nem véd meg tőle, se akkor, se később.

Egyébként én végig hánytam, alig éltem szóval volt mivel lefoglalnom magam.

2018. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nagyon empatikusak vagytok!

Ha ő jobban érzi magát tőle, akkor miért ne mehetne dokihoz?!....

Egyébként valószínű h a vetélések miatt el is kell mennie. Ilyenkor az orvosok írnak fel progi kúpot. Elmondják h szedjen vitamint, folsavat, magnéziumot.

Pihenj sokat, próbálj a lejobbakra gondolni.

Drukkolok!

2018. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!Szedem a prpgi utátpótlást 1 hete.A petezsákba csak az a megnyugtató,hogy abbol egy normális orvos látja h.lesz e baj vagy sem.Tisztába vagyok vele h.bármi bármikor megtörténhet.Tapasztaltam. :( Egyébként valski még hamarabb megy.Ha nem lennének előzmények,biztos a 6 hét után mennék én is.
2018. dec. 29. 05:00
 17/29 anonim ***** válasza:
59%
Egy még üres petezsákból egy normális orvos se látja, hogy lesz e vmi vagy nem....
2018. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan egyes embereket nem is értek miért válaszolnak. Lehet egyes válaszokon érezni hogy ezek az emberek bizony még soha nem vetéltek el. Kedves kérdező. Olvass valami jó könyvet, próbálj meg a legjobbakra gondolni Nyilván ezt baromi könnyű nekem itt a gép mögül mondani.Szívből kívánom, hogy ott legyen az a kis petezsák, utána meg a csodás kis embriód.
2018. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: És az miért segít, ha tápláljuk tovább valaki félelmeit, ahelyett, hogy az igazat mondanánk?

Persze, buzdítsuk csak, hogy lehetőleg 20 hetes koráig, amíg nem fogja érezni a magzatmozgást, lehetőleg minden egyes nap keresse fel az orvosát, hogy tuti él-e még a terhessége, elvégre bármikor lehet missed ab...


Lehet bunkónak nevezni, de szerintem akkor sem segít ez a mentalitás.


1. A koraterhességek kb. 20%-a vetéléssel végződik. A nők túlnyomó többségének egy vetélés után simán egészséges terhessége lesz. Én elhiszem, hogy aki gyermeket szeretne, azt marhára megviseli, ha elvetél, de sajnos ez előfordul, gyakrabban is, mint az ember gondolná.


2. 5+3 naposan az UH korai. Ha látnak valamit, az maximum egy petezsák, jó eséllyel még üresen. Nem tudom megérteni, ez miért nyugtat meg valakit...

Inkább azt szoktam látni, hogy utána még jobban elkezdenek parázni, hogy "jajjj, mi van ha nem lesz benne embrió". Totál feleslegesen, mivel teljesen normális, hogy 5+3 hetesen nem látszik semmi a petezsákon kívül.


3. Hülyeség, hogy ez jó orvos meg tudja mondani egy petezsákból, hogy lesz-e belőle valami vagy sem. Mégis hogy tudná megmondani?


4. Az UH vizsgálat nem véd meg a vetéléstől.


5. Az egész napos otthon fekvés és aggódás sem véd meg a vetéléstől. Szerintem okosabb dolog lenne inkább elfoglalnia magát valami értelmes, hasznos vagy kellemes dologgal agyalás meg ágynyugalom helyett.

2018. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
18 as köszönöm szépen!19 es nem a kérdésre válaszoltál,szerintem senkit nem érdekelnek a hülyeségeid!
2018. dec. 30. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!