Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok olyan uh képet...

Tudnátok olyan uh képet mutatni ahol fiút mondtak és mégis lány született?

Figyelt kérdés
17hétben Dr.Hajdú Krisztina fiút mondott.Azt nem kérdeztem hogy mennyire biztos.Azóta a saját orvosom csak egyszer tudta a 22héten megnézni de ő azt mondta hogy nem egyértelműen fiú és ne vásároljunk még fiús ruhákat.Volt akinél uh alapján fiút mondtak és későbbi hetekben esetleg csak 4D-n derült ki hogy lány?
2018. dec. 28. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szüléskor derült ki, de abból a képből már meg nem mondod, 1997-ben készült... végig fiút mondtak.
2018. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen képem, mutassam?
2018. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen légyszives küldd el :) hetet is ird oda légyszi h mikor készült
2018. dec. 29. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik baratnomnek vegig kislanyt mondott 2 orvos is. December 25re lett kiirva, december 10. korul az utolso uh-n azt mondtak 1000% kisfiu. 24.-en megszult. Kisfia van..mondanom sem kell, sem fiu nev eldontve, rozsaszin ruhacskak, rozsaszin babakocsi megvasarolva, stb. Szal jobb ha semmit sem vesztek meg, par drb feher rugdalozo, bluzocska, amit kisfiu, kislany egyarant viselhet. Vagy esetleg halvany sarga szinben, azt is mindkettore ra adhatod. Vannak meglepetesek szuleskor is, en mindig azt mondom legjobb szules utan szines darabokat beszerezni.
2018. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

En 26hetes vagyok .

Dokim 17hetesen fiut mondott.

4Dn hepinet , 100% lány

20hetes dokimnal fiú , tuti

23hetes istenhegyi fel órás Uh mindenét megnézte az orvos , biztos kislány !

Hát kivagyok 😀

Úgyhogy hidd el akkor tuti ha kibújik :)

Nekem olyan képen van amire lányt mondtak , dokim az állítólagos kukacrol nem mutatott képet uhn .

2018. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!