Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy csodaszép lakásunk,...

Van egy csodaszép lakásunk, egy párom, aki imád, a napokban megszületik az első babánk, és én mégsem vagyok boldog. Más is érzett így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen minden tökéletes lenne,de valami miatt én mégis állandóan szomorú vagyok és sírok. Félek,ez szülés után mégrosszabb lesz.
2018. dec. 30. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Normális, hogy a hormonok miatt össze vagy zavarodva. Előrdoulhat szülés után is ez, viszont vigyeljetek oda, mert szülés utáni depresszió is gyakori dolog
2018. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Depresszió. Menj pszihomókushoz, majd ő segít.
2018. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szülés után valoban rosszabbodhat a hormonok miatt, ha nagyon elhatalmasodik rajtad akkor fordulj szakemberhez, amúgy próbálj pozitívan gondolkodni, rengeteg embernek nem adatik meg az ami most neked van.
2018. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés utan 2,5 hónapig tartott...nem voltam boldog, csak elláttam a babám, sírtam örökké, elsirattam a regi eletem...lelkiismeretfurdalásom is volt. Mentem pszichológushoz, most 2 hete erzem azt, hogy imádom a babám. 3 hónapos most. Nekunk is tökéletes életünk volt, talán mert a baba borított minden idillt, azert volt. De sokan ereznek igy, kerdeztem azokat, akik velem hasonlo idoben szultek. Az első gyereknél nem ritka ez a jelenseg.
2018. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen úgy éreztem, mint a #4. válaszoló. Hülye voltam, mert nem kértem segìtséget, ìgy eltartott vagy egy fél évig, mìg kimásztam belőle. Mondjuk azért még mindig tudok bármikor sìrni, hogy nem tudtam szoptatni.
2018. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A boldogság nem a csodaszép lakáson múlik. Persze kell egy anyagi biztonság, hogy ne azon kelljen aggódni a sok adósságot miből fizeted. Csinálj olyan dolgokat amiktől jól érzed magad. Ne azt amiről mások gondolják, hogy neked jó! Ha nem lesz jobb, kérj segítséget, mert a baba születése után további problémák lehetnek!
2018. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 4 és 5 válaszolóhoz és persze hozzád is. Csodálatos férjem van, egy mese az életünk de talán pont ezért én is jóformán elgyászoltam ami elmúlt a baba születésével.... És sajnos szerintem is rosszabb lesz szülés után, de légy résen és az első jelre fordulj szakemberhez! Ne várd meg amíg maga alá temet a hormonvihar és a hangulati zavarok. Én vidéken lakom és nincs kocsim sem, nem tudok segítséget szerezni pedig akarok és szükségem is lenne rá, de egyedül k nehéz kifelé mászni ebből a gödörből...
2018. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számít,hogy mióta érzed így. Ha egyenes arányban van a pocakod növekedésével akkor lehet,hogy csak hormonlöket. Én egy menszez alatt is fontolgatom az öngyit, annyira bezavar.

Én várandósság előtt nagyon boldog voltam,én utána depiztem be rendesen. Az első 1-2 hónap nagyon szar volt. Utána ismét örültem az életnek.

2018. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!