Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Éppen nyaralok egy hotelban belföldön és van egy nagyon szép pincérlány reggelente. Én 17 vagyok, ő nem tudom ponton mennyi, mert nem igazán tudom megmondani az emberekről ki hány éves csak így ránézésre, de nálam tuti idősebb hisz dolgozik. Én azt mondanám 19-20, szerintem nyári gyakorlaton van itt, de nem tudom. 22-nél biztos fiatalabb. Nem tudom tegezzem-e vagy magázzam, hogy hívjam el. Soha nem randiztam. Segítsetek kérlek!

2017. aug. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegezd őt. Kérdezd meg tőle hogy egyik nap, nem lenne-e kedve elmenni veled sétálni, esetleg meginni valamit
2017. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegezd,kezdj el vele beszélgetni!

Köszönj neki,kérdezd meg hogy van ma,kérdezd a munkájáról,hogy csak gyakorlaton van-e vagy állandó munkahely,nem hátrány megtudni van-e barátja!

2017. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kezdj beszelgetni vele. pld koszond meg a munkáját, hogy milyen ugyesen kiszolgál, meg hasonlok. rogton meg lehet látni, hogy kedvesen válaszol e, vagy elutasiton. ha kedves, akkor kérj egy talit
2017. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ghost Katy válasza:
100%
Először is próbáld neg elkapni a tekintetét és ha tartja a szemkontaktust, akkor neki se vagy közömbös:) Utána pedig szólítsd meg, mert lehet, hogy erre vár.
2017. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok! Köszönöm a válaszokat! Esetleg valaki tudna egy próbaforgatókönyvet írni? Mert filmekben láttam, hogyan csajoznak, de valóéletben ez egy kicsit gondolom máshogy megy. Amúgy meg nem vagyok sajnos félisten, de gondoltam, egy próbát megér, mert tényleg csinos. Szép szőke haja van.
2017. aug. 10. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok próbaforg. könyvet.

De jöjjön magától

Legyél felszabadult, és ne nyomulós

2017. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!