Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+3 hetes terhesség esetén...

15+3 hetes terhesség esetén lehetséges, hogy elkezdem érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem vagyok benne biztos hogy őt érzem , leginkább jobb oldalon érzek némi "bugyborékolást " ill 1szer köldök alatt is egyetlen apróbb mozgást azthiszem, de abszolút nem vagyok benne biztos h nem e csak az emésztésemet érzem 😀

2019. jan. 2. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Érezheted Őt...én első babámat kereken 15hetesen éreztem először 😊
2019. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én éreztem már 15 hetesen. Simán lehet!
2019. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első babával?

Nektek egyértelmű volt, hogy a babát érzitek?

2019. jan. 3. 00:51
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagylányt 14 hetesen, a kicsit 13 hetesen kezdtem érezni. 😊 Hátsó fali lepénnyel simán érrzheted.
2019. jan. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányomat 16 hetesen éreztem konkrétan, előtte már voltak buborékok. Tesot 13. héttől, tegnap már "kívülről" is lehetett érezni. Ma vagyok 16 hetes
2019. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátsó fali lepénnyel 14 hetesen éreztem, és tudtam hogy ő az.
2019. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

11. hét óta vélek némi bugyborékolást érezni, de 13+5 napos kora óta vagyok biztos benne, hogy ez tényleg ő.

A kezdetek óta inkább csak ha bizonyos pózban fekszem és teljes nyugi van, nem mozgok akkor, de gyakorlatilag ugyanez az érzés erősödik folyamatosan, szinte napról napra és ez még aktívabb lesz ha édességet eszem vagy kávét iszom.

Azért vagyok biztos benne, hogy nem az emésztésem, mert 28 éves koromra azért párszor már éreztem az emésztésemet és azért ha odafigyelsz, akkor nem ugyanolyan érzés.

2019. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért is nem vagyok benne biztos, mert nekem legjobban arra az érzésre hasonlít mikor emésztek. Illetve mióta terhes vagyok csak szénsavasat tudok inni és azért az fel is fúj. Szóval inkább várok még pár hetet ezzel ,hogy egyértelművé váljon 😊

Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 4. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!