Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. háromnaponta egyszer...

Kb. háromnaponta egyszer zöldes-sárgás váladék?

Figyelt kérdés

Úgy egyébként különösebb folyásom nincs, illetve néha egy kis átlátszó, fehérre száradós, de abszolút nem mindennapos az sem, csak néha megindul-megáll. 2-3 naponta egyetlen egyszer azonban távozik egy zöldes-sárgás nyálkás, pár centis váladék, wc papírral törlöm ki (bugyin nem szokott lenni)...Aztán napokig semmi...Ez mi lehet?


Nincsenek különösebb fájásaim, csak néha egy kis nyúlás, növekedés érzés... Nincs viszketés, égés..Lehet, hogy buta megfigyelés, de mintha ez a zöldessárga székletürítés után jelentkezne... Ja és 20 hetes vagyok


2019. jan. 3. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos! Amúgy szerintem gombás vagy bakteriális fertőzéses van!
2019. jan. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaja, doki, meg ma!


Szobatarsamnak, a patologian, igy ment el es ilyen szinu volt a nyakdugoja, gondolom fertozes miatt!

Az tuti, h nincs minden rendben es felszallo fertozesnel megindulhat a szules, vagy a magzat is karosodhat!

Nem is ertem miert itt kerdezel...

2019. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen fertőzésre utal és nem egy szimpla gombára. Tessék elmenni orvoshoz és tenyésztéses vizsgálatot kérni, ne hagyd, hogy az orvos hasra ütésre kezeljen.

Ez inkább valamilyen bakteriális fertőzésre utal így elsőre. És nem kell, hogy viszketést, vagy égő érzést tapasztalj, van, hogy csak a folyásban mutatkozik meg a fertőzés.

És ezzel ne várj, ugyanis felszálló fertőzés esetén (benne van a pakliban, hogy egy kezeletlen fertőzés ilyet okozzon) könnyen koraszülés lehet a vége. Nyilván nem ezt szeretnéd.

2019. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!