Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig nőtt a baba 2 hét alatt!...

Alig nőtt a baba 2 hét alatt! Kicsik a méretei a korához nem?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh-án.

Van fogadott dokim, aki épp nem volt bent. Mellesleg eddig magánjellegűleg voltak az ulatrangok ezért is lepődtem meg hogy a korházba 3 órás várakozás után kb 3 perc alatt elinteztek és annyit mondtak rendben van jöhet a következő.


33 hetesen az adatai:

BPD: 78mm

OFD: 98mm

APD: 78mm

TAD: 93mm

FL:65mm

2 fokba érett lepény


A mostani 35 hetes


BPD: 81mm

APD:100mm

TAd:94mm

2 fokba érett lepény.

( Itt pedig először azt mondta 1 fokba érett, erre mondta neki az aszisztens hogy multkor 2 fok volt és az volt a válasz, hogy jó akkor legyen 2 fok)

Ennyi az összes adat, nincs se Fl, sem súly.

És 2 hét alatt nem kevés ez a növekedés?

Vagy csak elmérés lenne a 2 perces gyors uh miatt?


24 hetes korom óta mindig kisebb a baba adatai de magához képest jó ütembe növekedett.

Azóta áramlást is néznek, az teljesen redben van.


Hétfő megyek NSt-re és akkor találkozom a dokimmal de kíváncsi lennék addig is hogy szerintetek nem túl kicsi? És ez a növekedés 2 hét alatt nem kevés?


2019. jan. 3. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Ahány orvos annyi mérés. Egyszer be kellett feküdjek a kórházba Szolnokon, előtte héten voltunk 4d-n. 29h3n-nak mérte az orvos. A következő héten a Szolnoki doki 31h6n-osnak mért. Ha valami nem lett volna rendben úgyis szóltak volna. És lényeg hogy nincs.:) jó babavárást
2019. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kilóval ne foglakoz, nekem egy kilóval saccolták el anno a gyereket (annyival lett kevesebb)

Más gép, más orvos, a baba sem mindig ugyan úgy fekszik , így millis eltérések bőven lehetnek,elég ha egy két pixellel máshova nyom, a lényeg hogy nőtt!

2019. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Egyébként épp Szolnokon történt ez!😊
2019. jan. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!