Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki az utolsó...

Volt olyan, aki az utolsó trimeszterben már nem hízott sokat, max néhány kilót?

Figyelt kérdés
Lassan belépek az utolsó harmadba, de már 9 kilónál járok, igaz vékony alkat vagyok. Szerintetek ez normális? Azt olvastam, hogy a súly nagy része még most fog feljönni, ez tényleg így van?
2019. jan. 4. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

En nem hiztam tobbet egyik terhessegem alatt sem az utolso harmadban, mint elotte.

Atlagban 10-12 kilot hiztam, felidoig 1-3 kilot, utana meg majdnem egyenletesen heti fel kilokat.

Normal etvagyam volt sokaig, a harmincas hetek nagyreszeben pedig olyan gyomoregesem, hogy mar a friss hegyi levegot beszippantva es jott fel a savam, igy akkor mar erosen meggondoltam, hogy mit eszek, mert szenvedtem sokat. De azert ettem inkabb sokszor keveset es valogatva erosen.

Szinten vekony alkat vagyok es magas is, nekem a 12 kilos hizasnal sem maradt plusz tartosan, 2-3 kilo legfeljebb, de az is lement az elso hetekben magatol.

A legutobbi terhessegemnel emlekszem, hogy 30 hetesen jartam 8 kilonal es meg 4 jott fel szulesig. A vegen volt olyan, hogy allandoan ehes voltam es egy lovat meg tudtam volna enni (nem is fogtam vissza magam, mert akkor mar nem egett a gyomrom), de ahogy ez megkezdodott meg is szultem.

2019. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem valóban akkor jött fel a legtöbb, még majdnem a duplája az addiginak. Szintén alacsonyabb súlyról indultam, így így sem lett brutális a vége.

Most egészen máshogy alakul, hogy normál súlyról kezdtem.

2019. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második babámat várom 26hetes vagyok.eddig 9kg jött fel.nemtudom mennyi lesz a vége.elsö gyerekemmel 15kg hiztam eleve tulsullyal kezdtem.de utolsó egy hónapban egy dkg-ot sem hiztam.remélem most is ez lesz mert max 5kg szeretnék még felszedbi többet nem.
2019. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én erősen túlysúlyos vagyok. A fiammal egy kilót sem híztam végig. 2kg ment le, jött vissza. 10-12 kilóval voltam kevesebb szülés után, mint kezdésnél. 2 hónappal szülés után 20-szal voltam kevesebb, mint kezdéskor. De mondom, nekem volt miből "leegyen". :D
2019. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első terhességem 15 kg plusszal zártam, ebből 3 jött az utolsó trimeszterben. Most a másodikat 11-12 kilóval, utolsó trimeszterben ebből szintén csak 2-3 kg jött fel.
2019. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55 kilóval indult mind a két terhességem, és mind a kettőnél 6 lett a vége. Az utolsó harmadban 2 kiló jött fel nekem, szóval ez sem egyetemleges
2019. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!