Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a magne b6 és...

Mi a különbség a magne b6 és a magne b6 stress control között?

Figyelt kérdés

Kértem a gyógyszertárban magne b6ot az alhasi görcsökre és ezt a stress controlt kaptam. Először nem is tűnt fel a különbség a dobozon. 4 napja kezdtem el szedni és napi 2t vettem be. Most láttam a reklámban hogy valami új van gyorsan meg néztem és láttam én is azt kaptam. Lehet valami baj a babával a másfajta összetevő miatt? Kérlek nyugtassatok meg hogy nem. Nagyon aggódom 😔 5 hetes múltam

Ha válaszoltok azt köszönöm.


2019. jan. 11. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az összetevő más benne, de a babának nem fog ártani, nyugodj meg!
2019. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 16. 17:44
 3/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
51%

Istenem. Nem igaz, hogy képesek ilyen kamuterméket piacra dobni a 21. században!

Az első és legfontosabb különbség az, hogy a sima MagneB6-ban magnézium-laktát a magnézium hordozóvegyülete, a Stress controlban pedig magnézium-oxid. A magnézium-laktát az egyik legjobban hasznosuló magnéziumvegyület, a magnézium-oxid pedig a legrosszabban(!) hasznosuló. Szakirodalmak szerint legfeljebb 4% szívódhat fel a magnéziumtartalmából. Ez ugye 300 mg esetén 12 mg.

Tehát

1 db sima MagneB6-ban van 48 mg magnézium, ami jó eséllyel mind felszívódik, de

1 db SC MagneB6-ban van 300 mg magnézium, amiből felszívódik max. 12 mg.

Hát ez az elsődleges különbség. Hogy mi az a Rhodiola, ezek után valószínűleg valami olyan szemfényvesztés, ami miatt meg fogják venni az emberek ezt a kamucuccot. Szégyen, hogy a patikus kérés nélkül erre cserél egy hatékony terméket!

De afelől nyugodjál meg, hogy a babának ettől semmi baja nem lesz. A babának ilyenkor csak az emelt adag folsav fontos, de az sem azért, mert hiánya lenne belőle, hanem mert arról bebizonyították, hogy meg tud előzni egy gerincfejlődési rendellenességet az első pár hétben. El is hagyatják a 12. héttől.

A későbbiekben sem lesz hiánya a babának semmiben, akár szedsz tápkiegészítőket, akár nem. Úgy alkotta meg az evolúció, hogy bármi történjen, a szervezeted a babát fogja kiszolgálni először. Tehát ha kevés van valamiből, akkor azt megkapja a baba, neked meg hiányod lesz belőle. Izomgörcseid Neked vannak/lesznek, nem a babának. Arra jó a magnézium, de nem magnézium-oxidból.

Ha tehát szeretnéd élvezni is a magnézium hatását, akkor jól felszívódó készítményt válassz és ne szedd be egy időben kalciummal vagy vassal. És azt kiemelném, hogy attól, hogy a sima magneB6 jobb, mint ez az SC, attól még vannak ezerszer jobb készítmények is, mint a magneB6, amikkel jobban jársz. Itt van mindjárt a GAL magnézium-laktát, ami vegytiszta állapotban, porként tartalmazza a magneB6 jól felszívódó magnéziumvegyületét. Vagy a Magnosolv, amelyik szintén jó felszívódó magnéziumvegyülettel (magnézium-citrát) dolgozik és italporként kínálják. Vagy ha pont ugyanolyan készítményt szeretnél, mint a magneB6, csak feleannyiért, akkor az Innopharm magnézium-laktát+B6-ot javaslom.

2019. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Napi 1 az adag, nem napi 2.
2019. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!