Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilres anyukak, mi volt nalatok...

Ilres anyukak, mi volt nalatok a legnagyobb ilyen ertek?

Figyelt kérdés
Mekkora volt a legnagobb mert meretkulonbseg a 2 baba kozott? (Magzati kort is irjatok legyszi)
2019. jan. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 32. héten 200 gramm, a terhesség számított korában ez 1 hét volt. Végül 34 hétre születtek, a legnagyobb es legkisebb között 80 gramm eltérés volt.

Szobatarsamat azért fektették be 33. héten, mert folyamatosan nőtt a különbség, akkor mar 500 gramm volt. Végül 38 hétre születtek es 700 gramm volt a különbség, de egészségesek voltak. De előttem pár hónappal született egy ikerpár, ott a kisfiú 800 gramm, a kislány 2 kg felett volt, anyuka szülni esett be. A kisfiú sokáig volt bent, de nem lett semmi baja, állítólag.

2019. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! En foleg fiatalabb magzati korra vagyok kivancsi, az enyemek meg nagyon picurkak:) de persze minden erdekel a temaban
2019. jan. 12. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az elején pár mm volt. Illetve egyszer tévesen mérték az egyiküket 15 hetesen és nagyjából 3 héttel kisebbnek mérték, már "temették". Kertem új uh-t, minden rendben volt... Amúgy nálunk mindig csak pár nap eltérés volt a gyerekek között, tankönyvien nőttek.

1-es válaszoló voltam

2019. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első UH-n 0,1 mm volt köztük, aztán 1 mm, 3 mm. Aztán amikor elkezdték őket grammra mérni akkor 50 g, és ez szépen nőtt, ahogy ők is, de 200 g különbségnél sosem mértek többet, végül 280 g különbséggel születtek 36 hétre. 5 hónaposak ezt a 250-300 g különbséget most is tartják.
2019. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!