Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segitene-e 12. hetes...

Valaki segitene-e 12. hetes vérkép eredményben?

Figyelt kérdés

Voltam 12.hetes vervetelen, es megjott az eredmeny a neten nem sok mindent talaltam, hatha volt mar masnak is ilyen az eredmenye.. A vizelet ph-ja 8 a jo eremeny elvileg 5-7 a net 8 at ir.. A feherje erteke nekem 0.2 g/L a papiron 0.1 g/L nel kevesebbet irnak.. Dokihoz csak szerdan tudok menni, valakinek otlet hogy mi lehet nagy gond vagy,, raer''szerdaig?


Köszönöm annak aki valaszol!



2019. jan. 13. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ráér szerdáig, de ezek nem nagy eltérések, szóval ne aggódj.

A neten egyébként fölösleges nézelődni, mert kb laboronként eltérnek a gépek finombeállításai, ezért írják külön a normál tartományt is. Ami az egyiknél normális a másiknál már kóros. Van ahol tizedben van megadva az eredmény van ahol ezredben és a többi.

2019. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletesek az eredmények ilyen kis eltérés teljesen lényegtelen.

Hogy mondjak példát : a Vérsüllyedés 0- 10-ig jó.

Egy mezei megfázás felviszi 200-ra

A szalmonella 6000-re. És akkor itt még mindig nem súlyos betegségről beszélünk.

Amit írsz a fehérvérsejt tüdőgyulladásban pl. 20 000.

Látod, ennyire nem jelent semmit egy ilyen pici eltérés.

A vizelet PH, ha előtte ( 24 órában) ittál egy pohár narancslevet, ettél egy paradicsomot , mandarint máris változik.

2019. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Első terhesség és kicsit izgultam, de nyugtató hírek ezek :) igen elotte nap ettem sok gyümölcsöt :D
2019. jan. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!