Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet a vérkép eredménye...

Mitől lehet a vérkép eredményen a direkt coombs pozitív, ha az én vércsoportom AB+?

Figyelt kérdés
Az ellenanyag szűrésnél minden negatív és az indirekt coombsnál is. A férjem vércsoportját nem tudjuk.

2018. febr. 9. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írták oda, hogy milyen ellenanyag lett pozitív? Nem csak anti-D létezik, ami az rh összeférhetetlenségre jellemző. Vannak más ellenanyagok is.
2018. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi van csak a papíron, hogy direkt coombs pozitív. Lehetséges, hogy az influenza oltás miatt van ez?
2018. febr. 9. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Utóbbi nem lehet....



Véeőnőt én is kérdeztem.. Mert én pont azt mondtam hogy nem aggődom, mert férjemmel egyezik a vércsoportunk és +...


Erre csak annyit mondott, hogy ne gondoljam, vannak érdekes anomáliák.. Neki van olyan kismamája, ahol genetikushoz kellett menni még az apa vérével is, mert lehetetlen esetben is ellenanyagot termelt..( igen, az apa az apa, nem más volt az ok)


De nem az influenza oltás nem okozhatja

2018. febr. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kiváncsi leszek, mit mond majd a doki erre.
2018. febr. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!