Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetséges ez?

Mitől lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jelenleg 5 hetes vagyok.

Orvoshoz 23.án megyek,

7-én volt az első pozitív tesztem.


Folyamatos minimális alhasi, görcseim, fájdalmaim vannak.

Néha belenyilall és akkor így meg is állok egy tízed másodpercre kb.


Viszont mint pl most, épp vacsorázom, de eléggé fáj már percek óta. :(


Normális is?

Félek, ne h méhen kívüli legyen :(


2019. jan. 13. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nyúlnak a szalagok,alakul a méh. Fel kell puhulnia,meg kell nőnie,ez nyilallàsokkal jár. Nekem is fájt rendesen. Ettől még nem mèhen kívüli.
2019. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia. Én 5-én teszteltem pozitívat.

Nekem is folyamatos görcseim vannak. Néha jobban néha kevésbé. Ma barnazas miatt be kellett mennem a kórházba ott meg nyugtattak,a görcsökre nospat írták fel. Ultrahanggal meg vizsgált mindent rendben talált. Megfelelő helyen van egyenlőre még csak petezsák.

2019. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyúlnak a szalagok, ami teljesen természetes. A méhen kívüli olyan fájdalommal jár, hogy össze pisiled magad, nem bírsz felkelni és elmenni a telefonért, hogy mentőt hívj.
2019. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetes vagyok,az elején annyira fájt a hasam,azt hittem nem marad velünk.Nekem segített hogy sokat pihentem.
2019. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Mindenkinek ment a zöld.


Pihenni sajnos nem tudok, 10 órás álló munkám van, de holnap szabad vagyok, így majd pihenek vásárlás után. :)

2019. jan. 13. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg magnéziumot szedni. Nekem sokat enyhített a hasonló panaszaimon,a védőnő és az orvos javasolta.
2019. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A méhen kívüli nem így fáj. Nőgyógyász mondta, h olyan mintha egy kést döfnének a hasadba, éles fájdalommal jár.

Ezek a pici görcsök abszolút normálisak, ne aggódj 😊

2019. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!