Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges vetélés észrevétlenül?

Lehetséges vetélés észrevétlenül?

Figyelt kérdés

Egy pár napos vagy néhany hetes terhesség amit nem vettem észre esetleg végződhetett vetéléssel?

Elég rendszertelen a vérzésem (fogamzásgátló letétle után (1éve)) és 2 vérzés között volt egy kis alhasi fájdalmam reggeltől estig hol fájt egy pár peecig hol nem, de nem jött meg.

Nem tervezünk babát tudatosan de nem is védekezünk (szóval ha teherbe esek nem fogok hisztériázni hogy hogy történhetett) és párom nem bennem megy el.


2019. jan. 9. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire keves tunettel maximum egy nagyon-nagyon korai terhesseg urulhetne ki.

Nekem 8-12 het kozott volrak veteleseim, de azt bizony nem lehetett nem eszrevenni, vagy biztosra tudni, mert tobb oran at voltak osszehuzodasaim, vajudasszeru (csak gyengebb es rovidebb) fahasaim, kozben omlott belolem a ver es darabosan, ahogy valt le a megvastagodott mehnyalkahartya.

Kemiai terhessege (diagnosztizalatlan terhesseg, mert be sem agyazodik igazan a zigota) elvileg elofordulhat, de arrol max az tud, aki mar a nemvart elott tesztel halvanyka pozitivat.

De nem is hiszem, hogy errol tudni kellene, mert nincs tul sok jelentosege.

Miert jutott ez most igy eszedbe?

2019. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Termeszetesen lehetseges, sot Czeizel irasaibol ugy emlekszem a megfogant babak 70 szazaleka az eletkeptelenseguk miatt spontan felszivodik meg mielott barmi kimutatna hogy terhes vagy kimaradna a menstruacio. Szoval ez alapjan ketszer gyakoribb, mint az, mikor megmarad a baba.
2019. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!