Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nincs rosszullét?

Baj, ha nincs rosszullét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7+1 hkm kismama vagyok, első babával. A kérdésem, hogy az baj, ha nincsenek rosszullétek? Vagy még korai lenne?
2019. jan. 14. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Mindenki más és más. Lehet hogy neked semmi tüneted, nekem meg minden reggel hánynom kell.
2019. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Akkor sem, ha később se lesz, örülj neki!
2019. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, miért lenne?

Nekem egyáltalán nem volt semmi rosszullét sőt az egész terhesség alatt annyi volt hogy az elején fáradt voltam kb 30 héttől éjjelente keltem 1x pisilni és nőtt a hasam.

2019. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj :) Nekem sem volt semmi bajom!

Totál aggódtam, mert egyáltalán nem éreztem magam terhesnek. 7 hetesen még a mellfeszülés is elmúlt. Hányni 2x hánytam 8 és 12 hetesen.

Amúgy végig SEMMI bajom nem volt. Még csak álomkóros sem voltam soha (Az nekem a 14. héten kezdődött :D )

2019. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik gyerkőccel sem volt egy kósza hányinger vagy szédülés sem. 😊 Nwm törvényszerű, nyugi.
2019. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!