Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után visszaszoktál a...

Szülés után visszaszoktál a cigire?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Előtte sem cigiztem. Viszont ha már megszületik a baba, ugyanúgy sokat (talán többet is) árt neki a dohányzás, hiszen kapja a füstöt az arcába szegényke, érzi rajtad is a bűzt és az anyatejben is kiválasztódik valamennyi nikotin.
2019. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Az igazi láncdohányosok le sem szoknak. És nem feltétlenül önzőségből, de egy terhes kismamának és a fejlődő babának az elvonási tünetek sem tesznek túl jót.

Nem véletlenül mondják, hogy már babatervezéstől le kell szokni.

Nekem 2 dohányos kismama van a környezetemben és egyik sem tette le teljesen, napi pár szálat így is elszívnak.

2019. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyik után sem, vagyis a fiam születése után igen, de már akkor 3,5 éves volt. Mikor a lányommal terhes lettem, akkor letettem megint, azóta nem gyújtottam rá, de már nem is tervezem, mivel májusra várom a 3. babánkat. Már könnyebbség, hogy a férjem is leszokott, úgyhogy nincs "elcsábulás".
2019. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Én visszaszoktam, 10 hónapig szoptattam a babám, majd magától levált, utána társaságban elfogadtam, majd a többi jött magától, tartott három vagy négy hónapig, majd ismét letettem, jön a kistesó. Napi 4-5 szálat szívtam így nem esett nehezemre letenni. Valószínűleg ha a másik babám is abbahagyja a szopit, rá fogok gyújtani társaságban de itthon már nem szeretnék, aztán ki tudja...
2019. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Visszaszoktam mikor visszamentem dolgozni. 2 éves volt ekkor a lányom
2019. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én nem. Terhesség után 2 éves koráig szoptattam a lányomat, addig értelemszerűen nem cigiztem. Így összesen majdnem 3 év maradt ki, rágyújtottam 1-2 alkalommal a kollégákkal, de már nem esett jól, hagytam. Azóta megszületett a kisfiam is, szoptatom, de nem fogok már rágyújtani.
2019. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Igen. 1,5 éves kora után.
2019. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha azt írnám h "sese cigiztem, undorító mocskos dolog" akkor le lenne pontozva a válaszom?!
2019. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen, szülés kb azonnal.. Nem szoptattam.
2019. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

8as, nem, az enyém lesz lepontozva.


9 éves koromban cigiztem először, 12 évesen már igazi dohányos voltam.

Három gyerekem van, végig cigiztem, sose tettem még le, nem is tudnám.

A gyerekeknek semmi bajuk, normálisan fejlődtek, nagy súllyal születtek időre.

20,12,másfél évesek, mindegyik egészséges.

Nem élek mélyszegénységben, nem vagyok kisebbségi, nem vagyok aluliskolázott.

Ez az egy borzalmas függőségem van. Nem vagyok rá büszke, sőt!!! Szégyenlem.

Na most lehet lepontozni.

2019. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!