Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek indult be a szülès a...

Tokmag0323 kérdése:

Kinek indult be a szülès a 37. -38. hèten? Ès hogyan?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok,de kiváncsi vagyok.Mesèljetek

(37 hetes kismama)


2018. dec. 27. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem. Elfolyt a magzatvíz. A 36. héttől kezdve teljesen normális, ha megindul.
2018. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, 37 hetes vagyok én is, már várom a végét.
2018. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 37+6 hetesen indult be. Kórházban voltam, mert nem működött már megfelelően a méhlepény. Enyhe görcsöket éreztem úgy 10 percenként, de azt mondták a nővérek, hogy lehet csak jóslófájások. Majd ha 5 percesek lesznek legalább pár órán keresztül, talán akkor már igaziak lesznek. Meleg zuhanyt javasoltak. Ezután mondták, hogy menjek a szülészetre, mert megvizsgál a doktornő, meg csinálnak nst-t. Odamentem, megvizsgált a doktornő és közölte, hogy szülünk, mert már eltűnt a méhszáj. Reggeltől 14:10-kor vizsgáltak meg először. Mire a párom odaért, már pont lemaradt a szülésről. Nekem szerintem könnyű szülésem volt. Nem szenvedtem nagyon.
2018. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első babám nekem is 38 hétre született.

Délben vizsgált a doki, semmi nem volt. Délután fájások, estére kórház. Ctg, feküdtem, majd mikor felültem, elfolyt a magzatvíz. Hajnalban 5:15-kor született meg a lányom.

(2.baba 41 hét, harmadikkal 40+2 indítottak.)

2018. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38+1 nap idő előtti burokrepedes 38+4 császároztak. Fajaselegtelenseg mitt és 5cm tágulás 2x prepid -gel és oxitocin (10ora) ellenére.
2018. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én 37+4 nél szültem akkor már 10 hete kórhazban voltam és nagyon valószerűtlen volt h még mindig egyben vagyunk. Aztán szombat ejszaka a semmiből két fájásnak sem nevezhető valami fel sem tűnt mert egy érdekes filmet néztem. Énbvlhogy olyan vagyok hogy nem igazán érzem ha fáj vagy görcsöl magas a fájdalomküszöböm...Na viszont amikor vlmi eljezdett ezek után szivárogni az már igen. A burok elment és a víz szivárgott. Mehettem be a szülőszobára. A lányom 1 óra 10 perc alatt megszületett. Szerencsére mindenki odaért időben :)
2018. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!