Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen minden látható már...

12 hetesen minden látható már a 4D ultrahanggal?

Figyelt kérdés
2007. dec. 4. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 13 hetesen voltam és már azt is megmondták,hogy fütyis!Ilyen korán inkább csak a genetika miatt érdemes menni,majd csak a 20.héttől lesz igazán látványos,de számomra így is gyönyörű!
2007. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg minden megvan, és már a nemiszerve is látható lehet. De ilyenkor még igen pici, azért látványos.-)

12 hetes voltam "sima" uhon, ott is volt feje, gerice, két keze, két lába, hasa, szeme, füle, úgyhogy gondolom a 4dn még jobb lesz minden

2007. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bébi is úgy akarja, igen, de ne éld bele magad, hallottam már az ellenkezőjét is. Gratulálok, jó mozizást!
2007. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
A neme még nem, de minden egyébb tökéletesen.
2007. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!