Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek 1 honapig nem...

Volt akinek 1 honapig nem fordult meg a babaja es csak befele rugdosott? Mi lett a vege?

Figyelt kérdés
24 hkm tobb mint egy honapja nem fordult meg a baba . A legutolso uh 3 hete volt de nem volt semmi gond , nem latszott semmi ami aggaszto lett volna. Engem viszont zavar hogy meg nem fotgolozik.
2019. jan. 15. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejjel lefelé van? Ha igen, azt mondják, a fejük a nehezebb, sokszor onnantól már nem fordulnak át, de lehet oka a köldökzsinór (nem tutira veszélyes) hossza/tekeredése is, ha nem annyira bukfencezős. Nekem is az egyik gyerek nagyjából mindig ugyanúgy volt kb. a 20-dik héttől. Nem lett semmi baja. A másik meg még a 35. héten is hatalmas bulikat rendezett odabent. Aztán kint is, szóval az első verzióval jobban jártunk :)
2019. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fejjel lefele van hanem kb keresztbe. Az elso baba nekem is nagyon aktiv volt meg szules elott 5 perccel is osszevissza rugdosott. A masodik viszont eleg kenyelmes mondhatni lusta baba
2019. jan. 15. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármikor megfordulhat, akár még a szülés előtt is közvetlenül. Én is aggódtam, de 32 hetesen befordult.
2019. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!