Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezne, hogy koponyafekvésből...

Létezne, hogy koponyafekvésből farosba fordult volna a babám?

Figyelt kérdés
A 18. heti uh-tól kezdve minden uh-n és babamozin koponyafekvésben volt a babám. Tegnap volt a 32 hetes uh, ott is kpf volt. Ma reggel nagyon mocorgott valamit. Azóta több furcsaságot tapasztalok. Az állandó vizelési ingerem megszűnt, helyette iszonyatosan nyomódik a gyomrom, eddig nem volt ilyen gondom. És eddig mindig lent éreztem a csuklását bal oldalt, most nemrég pedig fent jobb oldalt, ahol eddig a lába volt, ott egy rezzenést se éreztem soha ha csuklott, csak lent.
2018. aug. 30. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen, sajnos lehet. Nekem is fejvegű volt, 32 hetesen pedig már faros... Azóta volt 2 nagy munkálkodás bent, hogy amiatt-e vagy sem, az majd hamarosan kiderül. Egyébként én a csuklást változatlanul lent érzem, nem tűnt fel semmi furcsa, úgyhogy még is lepődtem mikor a bal bordám alatt volt a buksija. Reméljük ügyeskedett azóta, elvileg első baba 37 hétig fordul be. Ha pedig mégsem, akkor annak oka van, én ezért minden házi praktikát elutasítok, tud nagy baj okozni ha erőlteti az ember. Remélem minden rendben lesz nálatok!

Boldog babavárást!


36hkm

2018. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 Neked pedig kitartást és könnyű szülést vagy felépülést kívánok 😊
2018. aug. 30. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de még vissza is fordulhat. A rásegítést én is "elutasítom". Oka van hogy így fordult. Nekem 3szor fordult meg, remélem már marad fejvégű. Onnan lehet sejteni, hogy a feje van felül (nálam legalábbis) hogy a kis buksija sokkal keményebb mint a feneke. Nekem kifejezetten fájt amikor visszafordult. Magasabban is volt. Nekem anno azt mondta az orvos, hogy ne aggódjak. Ad egy időpontot a császára, de még a műtőbe menet is megnézik, mert az utolsó pillanatig fordulhatnak.
2018. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!